Wpis z mikrobloga

Chodzi o to, że oficjalnie rozpocząłem związek z dziewczyną w sobotę. Było naprawdę fajnie, razem z przyjaciółmi graliśmy na gitarze i śpiewaliśmy. Ona siedziała cały czas wtulona we mnie. Na pożegnanie (byliśmy w hotelu ale osobnych pokojach), przytuliła i pocałowała mnie. Natomiast w niedzielę nie wiem czemu ale czułem się jakoś zestresowany i skrępowany i gdy wybraliśmy się na spacer - nie przytuliłem jej, nie trzymałem jej za rękę i jakoś ciężko
  • Odpowiedz
@Adamxvia0 ile macie lat?

Jeśli przez coś takiego ona zamiast zapytać co się dzieje odmawia spotkania, a do tego wciągnięta jest przyjaciółka, to to jest jakaś dziecinada. Wyjaśnij, że miałes spięty dzień, ale już jest git. To powinno wystarczyć, a jeśli nie, to znajdź kogoś dojrzalszego, kto nie pozwala przyjaciółkom załatwiać swoich spraw
  • Odpowiedz
@anothereason: Wydawała mi się normalna, znam jej przyjaciółkę i też mi się wydawała w porządku. Spędziliśmy ze sobą (jako przyjaciele) sporo czasu ostatnio i czułem że ona mnie w tym też wspiera. Cóż, muszę czekać i dopóki nie dostanę odpowiedzi starać się trzymać w kupie (bardzo trudne prawie niewykonalne dla mnie).
  • Odpowiedz
@Adamxvia0 jeżeli to jest koniec, przez to, że miałeś gorszy dzień, uwierz mi, nic nie tracisz. Znajdziesz kogoś, kto będzie Cię wspierał zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy będziesz w najlepszej kondycji
  • Odpowiedz
@xD______xD: Nie wiem, chyba tak? Powiedziała, że nie pokazałem że mi zależy wystarczająco ... że mam do niej uczucia. Ogólnie ten związek byłby skomplikowany bo ona w sierpniu wyjeżdża do innego kraju. Z tym, że ja powiedziałem że się tego nie obawiam (bo znajdę tam pracę). ... Kolega mi podpowiedział, że ona nie chciała poważnego związku, a ja tak (jego obserwacja).
  • Odpowiedz
@Adamxvia0 gdyby mnie nie obchodziło, nie pisałabym tu ;) sama jestem z tych co czują za dużo i kiedyś nawet byłam przekonana, że złamane serce to mój naturalny stan :) teraz wiem, że nie.

Powodzenia, Mirku!

@HumbugPL dziękuję () staram się pomagać komu mogę i jak tylko mogę :)
  • Odpowiedz