Wpis z mikrobloga

na poczatku poznawania #korwin nie rozumialem co on mowil na temat demokracji ze to prawie najgorszy ustrój na swiecie, teraz po tym jak polowa kraju zaglosowala na Dude w tym debili konfederatów wiem ze to nie dziala, zawsze moze byc sytuacja ze wiekszosc leniwcow przeglosuje mniejszosc ciezko pracującą i moga mu zrobic kazde swinstwo jakie beda chcieli tak jak przy gwałcie zbiorowym, może ten ustrój nadaje sie w krajach gdzie srednia inteligencja jest wieksza np w szwajcarii ale w Polsce? tych glupich ludzi trzeba trzymać za fraki bo to jak dać dziecku brzytwe
#wybory #konfederacja #polityka
  • 7
@januszerka: oczywiscie ze na Trzaskowskiego - mniejsze zło, teraz dopiero zobaczysz jak PIS bedzie #!$%@?ł konfederacje przy uzyciu TVP to w sumie norma ale dojda do tego jeszcze sądy ale ty nie zaglosujesz bo lykasz propagande TVP i myslisz ze LGBT ci #!$%@? odetnie i przerobi cie na gender xD
@niko444: no ale miałeś #!$%@?ć. W całym życiu nie wziąłem ani złotówki żadnej pomocy od państwa. Do lekarza chodze prywatnie. Leczenia szpitalnego nie mialem. Moje dziecko ma lat 28. Do niedawna zatrudniałem 40 osób. Firma sprzedana. Jestem na wakacjach i nie jestem zakochanym w sobie bufonem. Także jeszcze raz zachęcam #!$%@? czemu bilety się mają zmarnować.