Wpis z mikrobloga

Kilka słów podsumowania po #wybory #neuropa #4konserwy
Zwyciężyła Polska tradycja, prawdziwi POLACY zdecydowali się na zachowanie swojej godności i tożsamości a targowiczanie wyją teraz w poduszkę.

Prezydent Duda dał nam wszystkim możliwość rozwoju oraz wielkie inwestycje na skalę światową takie jak CPK lub inwestycje Microsoftu i Google a co wam chciał dać sprzedawczyk z warszawki? Lotnisko w Berlinie.

Pamiętajcie człowiek dobrej woli wygrał z człowiekiem złej woli.

Nie oddamy wam naszego pięknego i rozwijającego się kraju

Wszystkim tym którzy głosowali na Pana Prezydenta Andrzeja Dudę serdecznie dziękuję, to WY POLACY sprawiliście że będzie nam się żyło lepiej.

Jak to mawiał wasz wspaniały prezydent Bronek złodziejaszek "NIE MA ZGODY NA BRAK ZGODY"
  • 11
  • Odpowiedz
@Fyootec:

Zwyciężyła Polska tradycja, prawdziwi POLACY zdecydowali się na zachowanie swojej godności i tożsamości a targowiczanie wyją teraz w poduszkę.


Czyli "prawdziwi POLACY" to wieśniaki, nieuki, nieroby i stare dziady ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Fyootec: przeciez Targowica to byla wlasnie ta konserwatywna ciemnota. Misiu, wez podrecznik do historii, poczytaj, doucz sie, zacznij walczyc ze steretotypem pisiora-idioty. Moze za pare lat ci sie uda.
  • Odpowiedz
@Fyootec: Ja się dziwię, że PIS nie ma 75%.... ta partia prezentuje skuteczność w rządzeniu... PO przez 8 lat potrafiło jedynie wydawać kasę z funduszy unijnych i te kradzioną z OFE. Żadnych zmian, żadnych reform nic... Przyszedł PIS i od razu: Zakaz Handlu (#!$%@?.ia, ale zawsze to widoczna zmiana, reforma szkolnictwa (udana), reforma sądów (każdy wie że BARDZO potrzebna), Przekop Mierzei, Budowa Lotniska, rozwój armii, uniezależnienie energetyczne. Do tego okazało
  • Odpowiedz
@RafB: Tęczowym przedszkolakom tego nie wytłumaczysz, ale niestety wszystko to co złe ciągną z zachodu, netflixa i twittera zamiast poczytać trochę o historii swojego kraju.

Do pozytywnych osiągnięć dodałbym jeszcze rozwój kolei oraz dróg krajowych bo różnica na przestrzeni kilku lat jest ogromna.
  • Odpowiedz
@Fyootec: do mazania mi daleko. Bawi mnie natomiast idiota, ktory probujac udowodnic ze.nie tylko niewyksztalcenia idioci glosuja.na.pis pokazuje ze braki w wyksztalceniu ma i to spore XD.
  • Odpowiedz