Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS nic by nie dał bo dać nie może bez poparcia sejmu. Wprowadziłby tylko bezpiecznik w postaci weta dla kretyńskich i szkodliwych ustaw. PiS i tak w końcu odda władzę tak jak ostatnio jak tylko pojawią się problemy a te nadciągają z dużą szybkością. Jednak do tego czasu zdąży okopać swoich ludzi we wszystkich możliwych instytucjach państwowych co utrudni życie kolejnej partii rządzącej. Prezydent z opozycji mógłby im trochę ten proceder utrudnić.
@tomekruslan: Pokazał jak myśli o gospodarce i planach socjalnych w wywiadzie o podatków w smartphoneach xD gospodarczo nie oferował nic, światopoglądowo? też mało co widać. Imo Trzasko zawetowałbyu nawet 3x15 jakby PIS to wydał.
@Student_AWAS ja również nie mam złudzeń co do trzaskowskiego. To kandydat z łapanki ale i tak całkiem nieźle sobie poradził w tak krótkim czasie. Jego misją byłoby blokowanie PiSu za wszelką cenę a że zawetowalby nawet te rzeczy które mialyby sens to tylko efekt uboczny wkalkulowany w tę kandydaturę.
@tomekruslan: ja twierdzę,że w do przyszłych wyborów PO nie dotrwa. Dla mnie dobre i to. Mam z nimi na pieńku :], ale nie mam wątpliwości, że gospodarczo pis to też miernoty, może nawet większe, choć walka jest wyrównana.
@Student_AWAS
Ja przed wyborami spisałem PO na straty. Okazuje się że na programie anty-PIS da się jeszcze sporo ugrać jak wystawi się kogoś z mniej buraczaną facjatą niż Schetyna. Moim zdaniem będzie wręcz odwrotnie. Jeżeli budka tego nie spieprzy to te wybory mogą być początkiem ich triumfalnego pochodu. Muszą tylko napisać do tego dobrą legendę i powtarzać ja jak mantrę. Ludzie to kupią bo niedługo będą mieli dosc pandemii, maseczek i postępującej