Wpis z mikrobloga

@jmuhha: przed wyborami PiS wypłaci dodatkowe świadczenia wprowadzone na kolanie. Mimo to przegra (nie uzyska większości w sejmie) . W TVP bez zmian. Mimo że przez pozostałe media przelał się wielki sprzeciw przed próbą upolitycznienia (tzw. repolonizacji xD) pozostałych mediów przez pis. Sądy sa już zreformowane i w ważnych sprawach orzekają zgodnie z narracją rządu. Minimalna pensja 3500 zł. Cena chleba 4.50. paliwo 6 zł. Monsterek 6.99 zł. Mieszkania bez zmian
Mam nadzieję, że za te 5 lat będę lepiej zarabiała, będę dalej mieszkać w Polsce (mimo wszystko), a rysa, która dzieli ten kraj na pół, się wygładzi zamiast pogłębić... (ok, to ostatnie to pewnie naiwna nadzieja ( ͡° ʖ̯ ͡°))
@jmuhha mam nadzieję, że Andrzej zrobi to co powinien i się wypnie teraz na PiS jak już kasę dostał od nich na kampanię i będzie najbardziej jak się da bezpartyjny. Takie moje małe marzenie.
@jmuhha: Zostawiam kapsułę czasu. Będzie was pis ruchał w dupe!
1. Nawalanka o repolonizację mediów, tajemnicze transakcje/wykup
2. Ataki na sądownictwo cz2
3. Ataki na środowiska akademickie / profesorów
4. Unia zabiera Polsce prawo głosu / fundusze UE zostają przekierowane do innych państw
5. TSUE dowala kary
6. Zmiany w ordynacji wyborczej
7. Jest fajnie według TVP / kryzys ekonomiczny
8. Stany Zjednoczone zmieniają politykę w stosunku do PiS
@jmuhha: Zapisuje sobie „Kochana BBQ jak nie schudłaś 20 kg to znaczy ze jestws grubą świnią leniwą i nie chce ci się ćwiczyć weź się w garść”
@jmuhha: Ścigają człowieka z pumą jak najgorszego zbrodniarza, mają w dupie co on czuje i co z nim będzie. Pewnie w najlepszym razie czuje się całkowicie stłamszony i jak przestępca, a chciał tylko hodować niestandardowe zwierze. To jest zamordyzm.
@jmuhha: Jestem biedny, benzyna po 4 zł, straciłem pracę przez wirusa, studia zdalne to syf, Cyberpunk znowu przesunięty, ubisoft robi słabe gry, Ameryka się pali, dzieci zmieniają płeć, poziom zadowolenia: 4/10, AMD lepsze od Intela, to jeszcze nie rok Linuxa, nadal mam słabą brodę, przed następnymi wyborami SpaceX ma zorganizować misję na Marsa, tęcza postępuje, PHP jest świetny, nie znoszę Javy, kurs Bitcoina 36638.1187 zł, kilkukrotnie widziałem dziwne obiekty na niebie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak tam @Ayano praca ta sama? Nadal w tym samym miejscu? Lepiej, gorzej? ( ͡º ͜ʖ͡º) Oby lepiej, ale jak co to jeszcze będzie pięknie!