Wpis z mikrobloga

brak pracy, brak pieniędzy, brak kobity, brak sensu, w wyborach w 2023 nie ma szans na zmianę władzy, pisowcy zgarną wszystkie aparaty państwowe włącznie z pkw, cena za paliwo 4,28, największa inflacja w Europie, euro po 4,47, dolar po 3,95


@zawek: Jak jesteś przegrywem to myślisz, że prezydent Cię zmieni?
  • Odpowiedz
Wiesz córko, kiedyś żyliśmy w wolnym Państwie i chodziliśmy na wybory. Dzisiaj mamy za dyktatora tego #!$%@? karakana. Stonoga wszystko przewidzial już w 2015 roku.
  • Odpowiedz
Ceny z mojego Lidla:
Chleb 1,79 zł
Masło polskie extra 82% 5,99 zł
Cukier 2,79 zł/kg
Cola 2,99 zł za 0,5l
Sok pomarańczowy solevita 100% 2,99 zł za litr
  • Odpowiedz
Chleb prawie 5 zeta na stan 13.07.2020. Zaraz zamiast portfeli bedzięmy taczkami hajs wozić by kupić tylko rzeczy na jeden obiad.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Ja skopiuję swój wpis sprzed chwili tylko po to, żeby się kolejny raz sie przekonac, że mój fatalistyczny pesymizm nigdy mnie nie zawodzi:
Jeśli Duda wygra przewagą tego 1% to mamy bardzie przerąbane niż gdyby Czaskoski przegrał z 30% poparciem. Dlaczego?
Ano dlatego, że jest to dla PIS-u jasny sygnał, że ludzie powoli mają dość i zaczynają myśleć, że już lepsze jest cokolwiek niż oni. Będą wiedzieć, że mają tylko 3 lata żeby uczynić wszelkie możliwe kroki dla przejęcia władzy na wzór węgierski i stworzyć rządy autorytarne pod płaszczykiem demokracji. Teraz już robią co chcą a kiedy się postarają nie będzie nawet kogokolwiek kto mógłby choćby krzyknąć "basta" na ich działania - żadnej realne opozycji, mediów czy innych organizacji posiadających wolności w ilości pozwalającej na przekazanie swojego protestu do jakiegokolwiek szerszego grona ludzi.
Dziękujmy za sprzedanie wolnego kraju wszystkim tym
Którym nie chciało się iść.
Którzy nie zrozumieli, że to nie był
  • Odpowiedz