Wpis z mikrobloga

Tak Oblech zarzucał Jarkowi, że to Jarek specjalnie daje intro do filmu żeby było 10min i reklamy a, że nie zależy mu na Szkolnej tylko kasie z reklam. YouTube wprowadził nowe wytyczne, że teraz wystarczy 8min i można dać reklamy więc co pierwsze Rudy robi? Kończy swoje marne gnioty po 8 minutach bo przecież jemu to zależy na Szkolnej a nie kasie wyzyskiwanej od osób niepełnosprytnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty obleśny Centaurze na każdym kroku potykasz się o swoje pazerne kopyta.

#kononowicz #patostreamy
Pobierz Analne_Dildo - Tak Oblech zarzucał Jarkowi, że to Jarek specjalnie daje intro do film...
źródło: comment_1594580647k7TBhm9NZt8lwdjOgw3Ts5.jpg
  • 10
@Skate6788 Nie widzę w tym nic złego natomiast widzę coś złego w tym jeśli osobnik A zarzuca to osobnikowi B gdzie osobnik A robi to sam notorycznie. Do tego wrzuca przetrzymywane materiały Majora.

To tak jak w przypadku każdego rodzaju YouTuberów - nagrywanie/mienie filmów na zapas na wypadek dni w których by się nie miało dostęp do nagrania czegoś a jednak chcąc dać coś widzom jest to jak najbardziej normalna rzecz. Nie
@Skate6788 a w czym by miało mi to przeszkadzać? Gdy pracowałem jako mechanik i był np tydzień w którym był mały ruch i miałem 3 auta do zrobienia to myślisz, że te samochody robiłem w 3 dni a resztę tygodnia siedziałem na dupie i patrzyłem w ścianę? Tak samo pracę sobie rozkładałem by wypełnić cały tydzień.
@adik75 Zmiana wejdzie w życie z końcem lipca i obejmie nie tylko nowe filmy, ale także wszystkie istniejące, które dotychczas nie mieściły się w ramach czasowych (miały więcej niż 8, ale mniej niż 10 minut).

Ten film Rudego także już się zalicza do nowych zmian ¯_(ツ)_/¯
@Analne_Dildo: Tak, ale po pierwsze już będzie obejrzany przez zdecydowaną większość widzów docelowych. Kto wraca do oglądania filmów rudego po miesiącu albo dwóch?
Poza tym żródła jedne mówią o jakimś końcu lipca a inne o konkretnej dacie chyba 27 sierpnia, więc jak zwykle oszczędny związek z rzeczywistością. Dotyczy ewentualnie nielicznych osób które za miesiąc albo dwa obejrzą film. No kurde geniusz marketingu a nie tylko excela z tego rudego..