Wpis z mikrobloga

Po aktualizacji oprogramowania pilota od telewizora Philips przestała działać dolna klawiatura (qwerty), następnego dnia pojawiła się informacja o konieczności wymiany baterii. Po wymianie oprócz dolnej klawiatury qwerty nie działają przyciski OK i PAIR, reszta działa. Tymczasowo obsługuje tv aplikacją na telefonie i z tego co widzę to jakby nie był sparowany pilot. Jak rozwiązać problem? Tv Philips z Androidem.
#tv #philips #telewizor #android
  • 8
@user-name: Ale coś się pokazuje, gdy wchodzisz w parowanie pilota?
Opcje do zrobienia: Przy wyborze parowania pilota wyjmij kabel z zasilaniem od tv na około minute, podłącz i spróbuj sparować pilota.
Jak to nie zadziała to przywróć tv do ustawień fabrycznych, tylko tych co tv sie cały restartuje, nie same ustawienia obrazu.
Z którego roku model?
@Adiss: Jednym z powodów dla którego wziąłem ten tv były właśnie głośniki bo nie mam miejsca w salonie ma rozłożenie systemu 5.1/7.1, a one przyjemnie grają. Najlepiej jak filmy mają ścieżkę Dolby Atmos lub TrueHD. I bardziej byłoby mi szkoda kupować jakieś dodatkowe nagłośnienie za 1,5-2k. Oczywiście te wbudowane nagłośnienie nie jest tyle warte, ale zwykłego suba za 500zl bym nie brał, bo wiem jak takie sprzęty grają.
@user-name: a ogólnie jesteś zadowolony z tego modelu? Sam się zastanawiam nad nim ze względu na głośniki, a nie wiem czy jest sens dopłacać prawie 500zl, bo tyle jest tańszy PUS7334
@qlimax3: Generalnie jestem średnio zadowolony. Niekiedy przy bardziej dynamicznej akcji w filmie tv jakby tego nie ogarniał i na krawędziach postaci itp. pojawiają się jakby artefakty. Jak wyłączyłem wszystkie upłynniacze itp. nieco pomogło i jest lepiej, ale wydaje mi się, że głupotą jest wydawać sprzęt, który nie uciągnie opcji, które ma wbudowane. A sprzęt bez tych dodatków można kupić zdecydowanie taniej. Głównie tv kupujemy dla obrazu, a nie Ambilight czy dźwięku,