Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: jak zawsze. Według mnie dziś będzie jak na Węgrzech gdzie wszyscy podniecali się wysoką frekwencją, że to dobrze wróży, a okazało się że super wynik akurat wykręciła partia rządząca.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Klasyka gatunku. Wielkomiejski wykop dalej nie umie się pogodzić z faktem, że większość Polski to wsie i małe miejscowości. Do tego jest tam większa determinacja z powodu niższego poziomu życia. W dużych miastach żyje się dobrze więc nie ma takiego parcia. Co najwyżej odgrywają tutaj role kwestie estetyczno-ideologiczne.
  • Odpowiedz
Po raz kolejny okaże się że wypok żył w bańce informacyjnej (


@LibertyPrime: W jakiej niby bance wykop? Przeciez nawet pisowskie sondaze pokazywały to co pokazywały.
Inna sprawa, że nie uwzgledniono róznych putinowskich metod zastosowanych w drugiej turze.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Przecież zawsze tak było, że do 12 głosowali ludzie którzy wstają z kurami i idą na mszę xD, jeżeli wśród nich długopis ma tylko 52% poparcia to ma bardzo ostro #!$%@?. Ja sobie ledwo o 12 to zacząłem robić śniadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pójdę pewnie o 18-19. Frekwencja spokojnie podbije z 24,6% do 66% do 21.00
  • Odpowiedz
@LibertyPrime już nie mogę doczekać się bólu dupska kolorowych o 21 ( ͡º ͜ʖ͡º) znowu okaże się, że bunt na portalu ze śmiesznym obrazkami gówno zdzialal ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz