Wpis z mikrobloga

porównanie jak było gdy zaczynałem ćwiczyć już z pilnowaniem diety, maks wagowy jaki miałem i aktualnie jak spadłem podczas przerwy. ogólnie trochę jestem załamany jak spadłem ale mam też z tyłu głowy że szybko to nadrobię i będzie już tylko lepiej. celuje tam by na początku następnego roku mieć już te 80kg. chciałbym w końcu nabić tyle mięsa bym mógł zrobić zajebistą redukcje i się wyżyłować

#mikrokoksy
mapache - porównanie jak było gdy zaczynałem ćwiczyć już z pilnowaniem diety, maks wa...

źródło: comment_1594549994PsuRJupqnzSoFVKfkCRkw1.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Zieew: w sumie czytam takie komentarze i jestem ciekawy jaki mam %BF i ile mięśni mi brakuje, 77kg@190 cm, a żyły na brzuchu to ja miałem 4kg temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@mapache: będę Cię obserwować bo mam podobne parametry.
Jak wy żyjecie z tym 5x5? Mnie 3 serie po 5 zabijają, nie wiem czy to brak GPP czy co.
  • Odpowiedz
@fukken: pewnie okolice 11-12% ale to tez takie szacunki z dupy. 90kg przy 190cm przy dobrym docieciu to bedzie raczej taka fajna fit sylwetka, ktora sie najbardziej podoba kobietom. Ja osobiscie bym celowal 100-105kg ale bez dopingu nie ma opcji raczej, chyba, ze zalane.
  • Odpowiedz
@mapache: Trzymam kciuki za powrót do formy! Nie mam aż tak źle, bo tylko miesiąc przerwy będzie mnie czekał do powrotu do ćwiczeń, ale rozumiem jak to jest. Cele też mamy te same, najpierw masa, a później w końcu rzeźba.
  • Odpowiedz
@mapache: Miałem jakiś czas temu operację i jak spytałem o siłkę to powiedzieli, że zakaz na miesiąc, bo w przeciwnym razie wszystko się #!$%@?. W sumie to się cieszę, bo wreszcie mogę się przygotować, a nie "jutro mam trening, nie ma czasu na zmiany".
  • Odpowiedz
@mapache: Ten film z maksami, który wrzucałem był tuż przed operacją przegrody i innymi pierdołami. Chciałem wtedy sprawdzić wyniki, bo wiedziałem, że później nie będę już w dobrej formie.
  • Odpowiedz