Wpis z mikrobloga

erio, co się stanie jak dziecko nie pójdzie raz do szkoły? Co się stanie jak nie posprząta się kuchni? Jak nie pościeli się łóżka?


@CudMalina: A jak nie będzie tego robiło raz na miesiąc? Albo na tydzień? To też będzie cud malina? Czy już niekoniecznie
@Nuuk: Dokładnie tak napisałem, nie wynika z tego nic dobrego. Ogólnie to idealny pokaz czytania ze zrozumieniem i dobrego odnoszenia się do wypowiedzi. Powodzenia z wypełnianiem obowiązków bo to obowiązki.
@Rustex2: #!$%@? przekonaliście mnie xD mam gorszy dzień - nie idę do roboty - w końcu z wypełniania obowiązków wynikają raz złe raz dobre rzeczy - powiedział lekarz chirurg, operator elektrowni, pilot helikoptera-ambulansu, toprowiec oraz premier xD

Pozdrawiam was czule i kończę tę dyskusję, bo już wystarczająco mnie wyedukowaliście. Ważne, żeby dzieciak nie był zmęczony - #!$%@? ze szkołą - #!$%@?ć system. Pozdrawiam
@Nuuk: popieram w 100% Gorzej jak z takimi typami trzeba potem pracować i oni mają do Ciebie pretensje, że każesz im coś robić i zdziwienie, że samo się nie zrobi xD Enyłej, życie będzie bardziej wymagające od rodziców.