Wpis z mikrobloga

Patrząc po zdjęciach i relacjach telewizyjnych w kolejkach do lokali wyborczych stoją praktycznie sami starsi ludzie - młodych nie ma prawie wcale. Gratuluję, właśnie tak wypacza się wyniki wyborów. Te wybory już w tym momencie stają się niekonstytucyjne, ponieważ zasada pierwszeństwa dla emerytów stoi w sprzeczności z artykułem 32 Konstytucji, opisującym zasady antydyskryminacyjne. Tymczasem wprowadzone zalecenia to tak naprawdę dyskryminacja ze względu na wiek (emeryci) i płeć (madki z bombelkami). Zanim udam się do lokalu wyborczego przypominam - nie przepuszczajcie żadnego emeryta w kolejce. Na koniec (i początek dzisiejszego dnia) starosłowiańskie pozdrowienie - ****.
#wybory
  • 50
  • Odpowiedz
@bekaztvpis: #!$%@? wypaczanie wynikow xD Pokazuja starych ludzi w lokalach to hur dur #!$%@? mlodzi nie pojda bo pomyspa ze i tak nie ma sensu. Jak by pokazywali samych mlodych to hur dur mlodzi nie pojdą bo zobacza, ze i tak wygrywaja xD

Wy sie ze starych bab smiejecie a sami #!$%@? szczekacie na wszystkich wokolo i jestescie tak samo zmanipulowani jak oni zeby skakac sobie do gardeł.
"Nie puszczajcie
  • Odpowiedz
@bekaztvpis: Ależ płytko patrzysz.. normalni ludzie śpią rano..
Jak ja byłem po 12, to w kolejce przede mną było 6 osób. dwóch dresików z kołczanami prawilności, dwie szare myszki ledwo po 20 roku życia na oko, jedna kobieta jakieś 36 lat i stara baba.
  • Odpowiedz