Wpis z mikrobloga

@koneserpolmosu eq pod mlvl, nie szukaj na resista na siłę, spectry jebia ale jak dobrze chodzisz za ekiem to malo dmg w Ciebie idzie więc to bez znaczenia wiekszego, wymaksuj mlvl, imbu pod crita I mlvl, czapa też imbu z mlvl i wyciagniesz ze 115 pewnie mlvl
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: co do imbu to wiem, chodzi mi o armory jakie pokupować(mam fire raimend arm, moze cos lepszego?)helm z dwoma slotami imbu?, jakieś smieszne dodawacze mlvl w postaci pierścionka czy coś co sie ładuje tam gdzie strzały?
  • Odpowiedz
  • 0
@koneserpolmosu garlic, gitarka, fire raiment i reszta pod mlvl. Nie słuchaj cinka powyżej bo się chłopu gazer z bursterami pomyliło. Ogólnie to na Duo z rycerzem może wam brakować spawna na 200+ na czerwonych
  • Odpowiedz
  • 3
@Cineczeq chodzi raczej o to że mamy 2020 rok i NIKT ABSOLUTNIE NIKT nie wkłada do broni imbu od żywiołów, bo sloty są do many/hp/crita a żywioł wynika z wybrania odpowiedniej broni (summer/winterblade np). Dziś jak mówisz "imbu od lodu" to znaczy imbu na protekcję przed lodem, które wkładasz do zbroi/tarczy.

To nie jest myślenie inaczej tylko głupota jeśli dziś być imbuował broń do bicia żywiołem. Dogadani cumplu?
  • Odpowiedz
@koneserpolmosu: nie musisz sie skupiac na ml. EK ci na spectrach nie zdechnie (tylko wypije pota na tanathursusach bo kopią mocno). Jak nie masz kasy na gnome helmeta to wez mage hata z imbu, do rod of destruction daj mana leecha. Resztę eq możesz już pod m level (firemind raiment, gill legi), ale jak chcesz. Nikt się nie zesra jak założysz softy zamiast dw
  • Odpowiedz
@koneserpolmosu: tyle co przerabiałem ten level, na czerwonych spectrach w duo najlepiej wyjdziesz z ekiem tylko ciągle spamuj tera hury i gran frigo hury :D

burster/ripper spectre na th spoko, polecam Wam też zrobić dostęp do katakumb na oramond

Jak cały th ma 200+ to warto zacząć się prison interesować

w duo z ekiem jeszcze fajnie polatacie na summer elfach, no i wiadomo wszystkie miejscówki typu nightmare island/asurki/mury itd możecie w
  • Odpowiedz
@Amazing_High94: i to jest fachowa porada( ͡° ͜ʖ ͡°)serio taki myk z tymi ringami jest? Co do summer elfow bylem tam wczoraj, narazie na dole. Na gorze sa jakies miejsca gdzie idzie sie krzakiem odgrodzic? Widze ze elfy lubia sie przerzucac, na dole mozna stanac "za ladą" i wtedy jest spoko
  • Odpowiedz
@koneserpolmosu: Taa :P

Na elfach masz sporo miejsc do zakrzakowania się, na lewym dolnym respie za ladą, na prawym na górze w skałach nad schodami, na +1 od razu po wejściu w lewym/prawym górnym rogu itd, najlepiej jakieś filmiki na necie obczaic jak stawać :D
  • Odpowiedz