Wpis z mikrobloga

Motomirki, obecnie jeżdżę golfem V 1.9 105KM. Nawet jadąc samemu ale z duza torba zakupów już czuje zd auto nie jest takie „żywe”. Chce kupić mazdę 3 (2014) ale nie wiem który silnik - czy 2.0 120KM czy 2.0 165 KM. Generalnie jeżdżę „dynamicznie ale spokojnie” tj lubię wyprzedzić, nie lubię się wlec, ale np nie jara mnie jeżdżenie autostrada ze stała prodkoscoa 180km:h bo nie lubię bardzo szybko jeździć No i spalanie zawsze rośnie. Pytanie, ma ktoś może porównanie który silnik lepiej wybrac żeby był mocniejszy od golfa v 1.9? Jechałem kilka km mazda 3 w wersji 120km ale to za krótko żeby wyrobić oponie, jakos mega mnie w fotel nie wgniotło.. #mazda3 #mazda #golf5 #motoryzacja
  • 28
  • Odpowiedz
@bez_szalu jeżdżę normalnie ani bardzo oszczędnie ani bardzo ciężkim butem u mnie 60% to była trasa 40 miasto. średnie spalanie w tym samochodzie miałem 6.9 do 7.4 nie komputer tylko litrażowanie. W mieście nigdy praktycznie nie przekroczyłem 8 l.
  • Odpowiedz
@wiesiek84: mówisz o benzynie 2,0 165KM? Widzisz to ładnie, czasami jak na forum mazdy czytaem to niektorzy mają ponad 10 litrów w mieście. Ja jeżdze racej oszczędnie i ściganie się samego ze sobą mnie nie jara ;)
  • Odpowiedz
@wiesiek84: dzięki, dzisiaj miałem taki "zryw" czy by nue kupic jednak tego 165KM (bo zaczałem poszukiwania 2.0 120 KM) bo miałem na oku jedną okazję. ALe kupieł raport na auto DNA i mój entuzjazj trochę opadł, bo w raporcie pokazały się szkody, o ktorych własciciel nie wspomniał... Jak cos to bede się odzywał,dzięki raz jeszcze
  • Odpowiedz
@bez_szalu podstawowa sprawa Ja kupowałem nowy samochód i wziąłem 165 jak bym kupował używany to może bym się 20 120 zrzucił z niego blokadę bo to ten sam silnik wtedy masz 165a jest dłuższa skrzynia i ten wariant nawet jeszcze lepiej się zbiera bo 165 cenowej salonu jest krótsza skrzynia wszystko można na YouTubie poszukać
  • Odpowiedz