Wpis z mikrobloga

Mirki, jak teraz wygląda rynek pracy w Warszawie? Ostatnimi czasy myślę nad przeprowadzką do Wwa. Pracuje w jednym z miast wojewódzkich na wschodzie naszego kraju w obsłudze klienta w dość dużym sklepie internetowym. Praca miała być na parę miesięcy, a jest już rok i tak to leci w tym kołchozie. Mam licencjat z logistyki, angielski na poziomie B1/B2. Powysyłałem trochę CV do korpo związanych z Logistyką, ale niestety bez odzewu. Z racji tego, iż mam dość aktualnego miasta w którym mieszkam zależy mi po prostu na przeprowadzce. Da radę od ręki zarobić z 3-3.5k w Wwa? Co do dodatkowych umiejętności to ogarniam trochę wykończeniówkę (malowanie,szpachlowanie). Zależy mi na jakiejkolwiek pracy na początek.

#praca #warszawa #szukampracy #pracbaza #korposwiat
  • 5
@WujekMalysz11 Byłem parę miesięcy po studiach, pracowałem u rodziny w Danii (wykończeniówka), ale wróciłem ponad rok temu. Trochę żałuje tego powrotu. Myślę jak najbardziej nad wyjazdem do Holandii albo Danii, ale najpierw muszę trochę po ogarniać jeszcze sprawy zdrowotne. Z tego też powodu aktualne wyjazd za granice nie ma dużego sensu.