Wpis z mikrobloga

Mirko mam problem, zauważyłem dziś w historii transakcji w mojej aplikacji bankowej płatność w wysokości 249,99 której odbiorca było Google Play ale nic takiego nie kupiłem, po chwili zorientowałem się że aplikacja Strava juz drugi raz( poprzednio równo rok temu) pobrała pieniądze za subskrybcje na którą nie wyraziłem zgody. Miał ktoś podobną sytuację i udało mu się odzyskać pieniądze? #android #googleplay #googlepay
  • 3
@Marekexp: O dziwo tak, cala historia wygladała tak, że do 48 godzin można anulować subskrybcje i sprzedający zwraca pieniądze ale nie w przypadku firm z UK a to właśnie taka była, napisałem do Google Play jak wygląda sytuacja a oni odpisali że w ich systemie widnieje że kasa zwrócona, sprawdziłem i rzeczywiście nie wiem dlaczego ale ważne że oddali
@25252525: Miałem już podobne sytuacje w przeszłości, że przypadkowo zapłaciłem za subskrybcję i w sumie nigdy nie było problemu ze zwrotem jeśli rzeczywiście jej nie używałem :D. A był to Skype, Amazon UK i zdaje się Spotify(Teraz już uważam bardzo xD). Fajnie, że u Ciebie też obyło się bez problemu!