Wpis z mikrobloga

Jak Wasze przejście na pracę zdalną w ostatnich miesiącach? Eksperyment udany? Co było największym problemem? A może zdalnie pracowaliście jeszcze przed pandemią?

https://niebezpiecznik.pl/post/bezpieczna-praca-zdalna-nie-musi-byc-ryzykownym-eksperymentem/

Niektórzy nie chcą już wracać do biur...

#telepraca #pracazdalna #security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking
niebezpiecznik-pl - Jak Wasze przejście na pracę zdalną w ostatnich miesiącach? Ekspe...

źródło: comment_1594373490M1SpYTmCW0JWQUFInXlXP0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: Od strony osoby która była w firmie odpowiedzialna za wprowadzenie tego wszystkiego mogę powiedzieć, że największym problemem było nauczenie ludzi korzystania z nowej technologii. Na samym początku przeskoczenia na pracę zdalną potrafiłem mieć po 50 telefonów dziennie bo coś "nie było tak jak kiedyś". Na ten moment większość osób się już przyzwyczaiła, a ja wróciłem do pracy w biurze bo zbrzydło mi to ciągłe przesiadywanie w domu :P .
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: No tych co nie chcą wracać to chyba ludzie, którzy i tak nie mają nic do roboty i mogą się w spokoju odbijać na wypoku.
Już od dawna mogę pracować z domu ale jest to mniej efektywne niż z biura szczególnie jak ktoś ma małe dzieci czy w ogóle rodzinę.
  • Odpowiedz