Wpis z mikrobloga

Pan na parkingu otwierając drzwi uderzył z impetem w moje prawidłowo zaparkowane. Pech chciał, że byłam w aucie. Uszkodzenie lakieru i odpryski.

Wyszłam do pana i jego ojca, żeby porozmawiac. Pan zdziwiony i mówi:
"nas jest dwóch, pani jedna. Nikt nic oprócz Pani nie widział" i poszedł do urzędu.

Osz ty mendo! Powiedziałam, że dzwonię na policję w takim razie. Ten tylko się zaśmiał i rzucił : "dzwoń sobie!"

112 calling....

Bagiety przyjechały po 5 min. Pan policjant powiedział, że bardzo dobrze zrobiłam. Miał taką samą sytuację i mnie rozumie. Poczekał ze mną na faceta. Ten dalej brnie, że nic się nie stało.

Pan policjant pyta go ponownie, czy nie chce się dogadać do momentu przyjazdu patrolu wydziału ruchu.
Pan mięknie...

Przyjeżdża odpowiedni patrol. Policjant otwiera jego drzwi - idealnie pasują do obtarcia i uszkodzenia. Facet już ma ciepło. Chcę się jednak dogadać ze mną.

Policjant mówi, że już za późno.

Pan cwaniak dostał mandat i do tego szkoda poszła z jego ubezpieczenia.

Dziękuję Pan policjant.

#policja #wypadek
  • 230
  • Odpowiedz
@Sigurdsdottir: Nie dość ze kawał #!$%@? i #!$%@?, to jeszcze skończony debil. Bo gdyby odjechał i starł twój lakier ze swoich drzwi to już mógłby być większy problem. A ten nawet samochodu nie przeparkowal i się zawinął.
  • Odpowiedz
Pan na parkingu otwierając drzwi uderzył z impetem w moje prawidłowo zaparkowane. Pech chciał, że byłam w aucie. Uszkodzenie lakieru i odpryski.


@Sigurdsdottir: miałem kiedyś taką samą sytuacje, typ nie zauważył, że siedzę w aucie. Tylko ja po prostu w odwecie z całej siły zap`$#łem swoimi drzwiami w jego (stary wóz nie szkoda mi było, a jego nówka sztuka połyski i cuda wianki) Jego spojrzenie i zdębiała mina BEZCENNE xD
  • Odpowiedz
? Zadzwoniłbym na najbliższy komisariat.


@Sondokan: i usłyszałbyś, że nie ma wolnych patroli, bo akurat cośtam. A dzwoniąc na 112 dostajesz pierwszą wolną jednostkę, która jest w okolicy bez względu na rodzaj, bo w takich przypadkach po prostu potrzebny jest kogut na dachu i blacha, żeby cwaniak zmiękł. Dlatego do mnie przyjechali w 10 minut, a do OPki w 5, a nie w półtorej godziny.

Operatorzy 112 dobrze wiedzą kiedy
  • Odpowiedz
@Sigurdsdottir: I bardzo dobrze, stop cham! Ostatnio też jakiś dzban zrobił podobnie u mnie. Jeszcze wychodzi, #!$%@?ł drzwiami w auto i "No jeszcze bliżej stanąć mogłeś"... Tylko wyszedłem pokazuję,że idealnie w liniach auto i kręcę Małysza na cały parking.
Ludzie to idioci!
  • Odpowiedz