Wpis z mikrobloga

Czy mję się zdaje czy kolejny wątek odszedł w ostry cień mgły? ten gdzie niby guru rozdziawijapa atencji szukał.. Szukał i nie znalazł?
Wystarczy wyjść na trochę do reala i już człowieka tyle omija....() tak Was spuścić z oka
#bigbrother
  • 69
  • Odpowiedz
@Szuruburubenc: jesteś śmieszny, w tym co sugerujesz.. i jesteś śmieszny w tych twoich długich postach. Tak zależy Ci na prawdzie? To wbijaj o pretensje do produkcji. Ofiary... faktycznie.. a co z wyzwiskami, które używali w kierunku Kamila, które są udokumentowane,.. Wyzywanie go od zjebów, impotentow, po #!$%@?ńców to co to wg. ciebie jest? Czy mam naprawdę przytaczać wątki, kto tam był ofiarą.?.. To, że Wafle okazały się słabymi psychicznie osobami, nie
  • Odpowiedz
@Szuruburubenc: chyba się trochę pogubiłeś do kogo piszesz.. A wspominki moich wypowiedzi, o jak miło,... i ciekawe, że robiłeś screeny, które trzymasz do tej pory..... tak o.. jako osoba niespoufalona z BB.., ani z fanami, czy wykopkami.. no zadziwiające.. #bigbrother
  • Odpowiedz
@Szuruburubenc: ale jestem zafascynowana tym co piszesz, w końcu jest co czytać na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) od siebie tylko dodam, że z perspektywy czasu uważam, że Kamil wszedł do programu nie jako z góry ustalony zwycięzca, tylko osoba do siania fermentu i mial zostać w odpowiednim momencie #!$%@? (prawdopodbnie pod koniec, jak #!$%@?),ale sprawa się rypła bo my, jako główny motor napędzający tą zabawę, daliśmy
  • Odpowiedz
@kipman1: zdaje mję się. że muszę odszczekać iż kimi38 to tagowy guru herbu rozdziawijapa.Trochę za składnie pisze jak na niego.
Wielu tu się zastanawiało jaki login ma Ewa. Teraz chyba już wiadomo XD
Że też mję wcześniej to do głowy nie wpadło - ot czasami mam pomroczność jasną
  • Odpowiedz
@Missty: ja mam podobne myśli w tej kwestii lecz:
1) nie TVN a Endemol bo on był producentem - wzięli różne typy charakterologiczne (od mądrych po głupie, od pięknych po mniej piękne wewnętrznie, od tych którzy przyszli aby przeżyć przygodę po tych którzy przeszli w jakimś celu np po fejm, od osób niepotrzebujących atencji po socjopatów).
2) jak broniliśmy Kamila - łatwo można było zauważyć że osoby z TVN nie wiedzieli
  • Odpowiedz
@kimi38: co Ty #!$%@? kobieto.... Było tu kilka osób (w tym ja), którzy widzieli jaki Kamilek jest i bronilismy tych "Wafli", ale Ty jak i wiele osób jechaliście po nas i po reszcie uczestników. Przecież Kamil taki biedny był, a to ten idiota niszczył innych i do tej pory to robi.
Ty jesteś totalna fanatyczka niestety i tak zostanie.
Szkoda tylko uczestników, którzy się musieli z nim męczyć i w końcu
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy: no wlasnie mi chodzilo o to czego dotyczyly te rozmowy ktore Turek udostępnił z DMa bo przez to ze lrzestalam kamsona obserwowac to mi to umknelo a jestem bardzo ciekawa co tu sie odwala XD
Wszysyc tu pisza o jakis tajemnicach, ze cos wyjdzie na jaw a ja za c*uja nie wiem co biega
  • Odpowiedz
@Szuruburubenc: śmieszy mnie ten "wrak człowieka" xD.
Jakby był takim wrakiem, to by wyszedł wcześniej, a tak to niszczył innych uczestników. Najbardziej chyba szkoda tych wyrazistych osób jak Sara, Ania, Dawid.
Balawender miała rację mówiąc do widzów o głosowanie na Kamila.

No i Ewcia, która taka biedna namieszała w głowie Natanowi, zabawiła się jej uczuciami. Chore.
  • Odpowiedz
@deyna123: no właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież my jesteśmy od poprzedniej edycji haha. Niech sobie wejdą na nasze konta i zobaczą ile czasu mamy tutaj konto.

"Wykop przekroczył wszystkie granice.."
Wychodzi na to, że jesteśmy uczestnikami ostatniej edycji, czyli tzw wafle, które swoją drogą miały potężna rację co do Kamilka.
  • Odpowiedz