Wpis z mikrobloga

#wybory

Nie wiem, jak Wy, ale wybory obserwuję od kilkunastu lat, ale takiego jadu jak teraz to jeszcze nie widziałem. Stwierdziłem w pracy, że nie mam ochoty brać udziału w tym cyrku i nie będę legitymizować żadnej władzy, to polała się fala hejtu jakbym co najmniej agitował za głosowaniem na Dudę. I pomyśleć, że pracuję z bardzo dobrze wykształconymi ludźmi.

To się naprawdę źle skończy
  • 11
  • Odpowiedz
@fenis: Bo nie głosując oddajesz głos na Dudę, taka jest prawda. Oczywiście to twój wybór, masz prawo oddać siłę swojego głosu innym. To PiS sprowadził tę kampanię na tory nienawiści i jadu poruszając tematy LGBT i siejąc nienawiść do tych ludzi. Ludzie mają dosyć dzielenia, wyzywania od niemieckich agentów, niepolaków, hołoty i tak dalej

To się źle skończy ale możemy podziękować za to tylko i wyłącznie PiSowi i ich szczujni
  • Odpowiedz
  • 0
Hmm wybrać złodzieji rozdających hajs nierobom, czy wybrać zlodzieji, którzy chcą utrzymać dalsze rozdawnictwo oraz popisali się strzelaniem gumowymi kulami do ludzi pracy ¯_(ツ)_/¯ Nie dziękuję, poużywam niedzieli na spacerze.
  • Odpowiedz
@fenis: Imo PIS szedł do władzy z hasłem oderwania elit od koryta.

Teraz ludzie się śmieją i szykanują ze gdzie ci politycy platformy w więzieniach i elity oderwane od żłoba.

A to nie jest tak ze da się to zrobić w ciągu roku,dwoch. Są umowy, kontrakty, kadencje i niepisane zasady. PiS tez miał problem z krótka ławką stad tez kariery takich dzbanów pokroju
  • Odpowiedz
@wolny_kangur: dlatego, że elektorat PiSu nie ma żadnych wątpliwości. Ludzie inteligentni mają zdolność do refleksji i wątpliwości co też pokazuje OP. Dlatego im więcej osób niezdecydowanych nie zagłosuje (co rozumiem, bo mi też Trzaskowski nie leży w 100% i głosuję tylko po to by zablokować autorytarne zapędy pisu) to większa szansa, że wśród nich znajdzie się więcej osób, które jednak z obecnego prezydenta nie są zadowolone ale wolą nie głosować
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: Ty to widzisz tak, ja inaczej, a wyborcy anty-PiS jeszcze inaczej. Najbardziej mnie #!$%@? natomiast retoryka szczególnie widoczna u wyborców anty-PiS, że każdy inny to debil i nabiera się na propagandę TVP. Ja jako libek każdego kto pójdzie na wybory powinienem wyzywać od idiotów. Mało tego jako odłam agorystyczny cumpli od Rothbarda powinienem również nazywać idiotami, bo jako libkowie legitymizują władzę i stają się nota bene utylitarystami według definicji
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@restecp: chodziło mi o to, że jak wygra Trzaskowski to mój głos(jego brak plus efekt skali) teoretycznie będzie znaczyć, że Duda go nie dostał i dlatego przegrał. Reszta to zaciemnianie obrazu i próba zmobilizowania elektoratu by jednak oddać glos. Wbrew sobie.
Uważam się za ogarniętego typa i świadomie nie zagłosuje na nikogo w 2. turze, gdyż żaden nie ma ani jednego postulatu który by mi pasowal.
  • Odpowiedz