Wpis z mikrobloga

@lalkarz: pokazesz wzor i tatuazysta przerzuca to na kalke. Generalnie nie każdy godzi sie na coś co juz ktoś zrobił. wiesz i tak nikt ci nie zrobi tatuazu z marszu. Najlatwiej pisac na fb, pokazac co sie chce i czy jest taka mozliwosc i wtedy umowic termin. No i jak wyzej, taki wzor zrobi ci wiekszosc tatuazystów.
  • Odpowiedz
@lalkarz: pokazujesz mniej więcej co chcesz, jak jest dobry to się tym zainspiruje i zrobi po swojemu, jak jest średni to zrobi 1:1 to co pokazałeś/wysłałeś, druk na specjalnej kalce, odbija na skórze i leci z maszynką
  • Odpowiedz
@znicz: trująca farba, owczy pęd chęci robienia, zwykle c-----e wzory, za duże, paskudne, i w efekcie wygląda oszpecająco w większości przypadków, tym niemniej użyteczne do odsiewania odpadów w dużej ilości przypadków

osoby z tatuażem zwykle mają poważne problemy psychiczne i nadużywają alkoholu i narkotyków z tego co widziałem, także zależy czy się ktoś chce tak brandować

  • Odpowiedz
@Mugiwara

jest dobry to się tym zainspiruje i zrobi po swojemu, jak jest średni to zrobi 1:1 to co pokazałeś/


No chyba nie xD Jak chciałbym jakaś "inspiracje" to bym o tym powiedział i czekam na propozycje i szkice, a jak pokazuje gotowy wzór to chce go miec 1:1.
Niestety pierwszy tatuaż jaki mam jest właśnie taką "inspiracją", bo nie wiedziałem jeszcze na co zwracać uwagę wybierając tatuażyste.
  • Odpowiedz
@meshack: nie wiem ile razy słyszałam, że żadne prawdziwy artysta nie będzie kopiował cudzej pracy 1:1, spotkałam tylko jedną taką osobę i trochę teraz żałuję xD mogło to być zrobione lepiej, ale wolała zrobić tak samo no i cóż. Głupia d--a byłam, bo to był mój pierwszy tatuaż i nie wiedziałam jak reagować.
  • Odpowiedz
Polecam Aleksandrę Tomaszewska z craft_tatoo. Poszlam do niej ze zdjęciem z pintresta po czym zaproponowała, ze delikatnie je przerobi żeby dziarka była ‚inna, wyjatkowa’. Właśnie za to szanuje jej prace, bo nie robi typowego plagiatu a dodaje coś od siebie.
  • Odpowiedz