Wpis z mikrobloga

Witam. Mam nadzieje ze moderacja jak i cala kadra zarzadzajaca tego portalu jest dumna z wczorajszego ama jak i z tego w ktora strone zmierza ten portal. Internetowa bojowka antify znowu pokazala klase i zmanipulowala juz drugie ama w ciagu ostatnich kilku tygodni. Mozecie mowic ze dlugopis na to zasluzyl itp i nie mowie ze tak nie jest, ale czym sobie na to zasluzyl Krzystzof Bosak jak i inny zwykli uzytkownicy tego portalu ktorzy chcieliby wziasc udzial w ama i zadac pytanie Bosakowi? Otoz odpowiem wam, niczym. Czesc grupa uzytkownikow juz od dluzszego czasu przeszkadza innym w normalnym uzytkowaniu tego portalu, dopuszcza sie manipulacji tresciami i robi to w sposob zorganizowany. Mikroblog coraz czesciej przypomina lewacki twitter niz miejsce gdzie mozna pogadac na luzaku, posmiac sie z mema czy podyskutowac o czosndogu. Ci sami uzytkownicy tworza antypolskie tresci, maja antypolskie nicki, sami w sobie sa po prostu toksyczni. Ostatnio zdarzylo mi sie zajrzec pod ten tag pierwszy raz, pierwszy wpis mowil o nienawisci do Bosaka i o tym ze z tego wzgledu wybacza tym co trollowali w ama i jutro z ziomeczkami robi wjazd na prawackiego discorda, dodajac ze "najwyzej" posypia sie bany. Robicie wjazdy na discordy? Sledzicie jakies polityczne discordy? Bo ja nie. Do tego nie ograniczaja swojej aktywnosci do jednego tagu a spamuja rowniez inne. Sa robione znaleziska o uzytkownikach tego tagu mowiace ze dopuszczaja sie trollowania i manipulacji, trafiajace na glowna z plomieniem, majace po 800 wykopw. O masowym zakopywaniu znalezisk chyba nie musze wspominac bo to wiedza powszechna nie od dzisiaj. Kiedy czarka goryczy sie wkoncu przeleje i moderacja zrobi z tym porzadek? Moze czas zaczac uzywac portalu jak robia to inni uzytkownicy i przejac kontrole nad tym co tu sie dzieje a nie odpowiadac tylko na zgloszenia i dzieki temu nie dopuszczac do zadnych naduzyc przez czesc uzytkownikow ktorzy organizuja sie w jakis sposob zeby wyznaczac strone w ktora ma zmierzac wykop. Normalni uzytkownicy na tym cierpia. Prosze moderacje zeby choc przez chwile zastanowila sie nad tym zagadnieniem i nad tym czy nie wypadaloby podjac jakiejs reakcji. Dziekuje

#moderacja #moderacjacontent #duda #trzaskowski #bosak #ama #konfederacja #4konserwy #polityka #wybory #wykop #bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa
  • 23
@JohnRamboo: dobra dobra, to ja znowu zadam pytanie, co było nie tak z tym AMA. Wiele merytorycznych pytań, praktycznie zero odpowidzi. O minusy chodzi? Z tego co wiem, to nie przeszkadza w odbiorze i jeśli dudzie nie zależy na bordo, to nie ma to znaczenia.

@Kempes: sam glosowalem na Trzaskowskiego i nie chodzi mi tutaj o obrone pisu czy ama dudy tylko zwroceniu uwagi na fakt ze na wykopie dziala grupa ludzi ktory dziala w zorganizowany spoosb, jezeli wam to nie przeszkadza, lubicie byc manipulowani, zasypywani propaganda to spx, rownie dobrze mozecie ogladac #tvipis bo to te same praktyki

@VrubeL: ze co?xD mieszkam za granica i wlasnie wrocilem od dziewczyny, dlaczego mialby mnie ktos glaskac
@JohnRamboo: ale nie rozumiem problemu xD co z tego że został zaminusowany, przecież to nie uniewidoczniło jego odpowiedzi. Co zostało utrudnione, wytłumacz? Sam napisałem swoje pytania wcześniej, by je tylko wkleić, a i tak nie dostałem odpowiedzi. Jedyne co dało dupy, to serwery wykopu, ale to nie jest niczyja wina poza samym wypokiem. A, no i prezydent, bo nie raczył odpowiedzieć na większość ciekawych pytań, skupiając się na serialach i sernikach.
@Precypitat: jezeli zaspamujesz kogos pytaniami z dupy to tej osobie moze zabraknac czasu na odpowiedzi na prawdziwe pytania, nie zeby duda udzielal odpowiedzi na takowe. Zminusowna odpowiedz sprawia tez wrazenie mniej popularnej, popraw mnie jezeli nie mam racji, takze takie minusowanie zaplanowane z gory jest raczej slabe. Zbyt przejrzyscie to tez nie wyglada, trzeba poskrolowac zeby znalesc odpowiedz dudy. Przygotowales te pytania z mysla o uzyskaniu na nie odpowiedzi czy z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnRamboo: no to ja nie wiem po co jest ama jeżeli nie można zadawać pytan. Ewentualnie trzeba było zabrać pytania i niech moderacja decyduje xD przecież dokładnie tak musiało sie to wydarzyć.
nie chodzi mi tutaj o obrone pisu czy ama dudy tylko zwroceniu uwagi na fakt ze na wykopie dziala grupa ludzi ktory dziala w zorganizowany spoosb


@JohnRamboo A może po prostu żyjesz w takiej bańce, że nie dociera do ciebie jakie są faktyczne nastroje społeczne?

Sorry, ale krytyka Dudy osiągnęła pewien poziom krytyczny, przy którym nie da się już zakrzyczeć jego przeciwników, a że nie ma jak go bronić merytorycznie, to beton
@Tarec: Nie,nie. Widze jakie nastroje panuja na wykopie i juz po tym mozna pokusic sie o ocene nastrojow spolecznych. Wcale nie trzeba byc sherlockiem holmsem zeby widziec ze ludzie nie sa zadowoleni z rzadow pisu i tego co sie dzieje w naszym kraju. Samego pisu oraz dudy nie bronie gdyz uwazam ze za to co zrobili z Polska czesc z nich powinna wyladowac w wiezieniu, za te maseczki, za te karty
@JohnRamboo: widzę, że tęskno ci za czasami, kiedy strona była zalana gównem pisowskich trolli.

Zrozum, ludzie którzy potrafią obsługiwać internet nie popierają Kaczyńskiego.
@JohnRamboo: Być może jest jak mówisz, a ja tego nie dostrzegam, dlatego że to słowo jest tak często rzucane pod moim adresem, że te oskarżenia przestały mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie. W jednym znalezisku neuropkiem jest socjalista, w drugim ten kto krytykuje socjalistów z pisu i wykopki nie mają z tą sprzecznością problemu. A jak dodasz do tego kwestię religii albo poglądy na homoseksualizm, broń czy UE, to wtedy w definicję
@Bover: Nie gownem pisowskich trolli a gownem zwyklych uzytkownikow, w tamtym czasie nastroje byly propisowskie i wielu uzytkownikow wspieralo pis, tak samo jak teraz Trzaskowskiego. Role sie teraz odwrocily. W tym poscie nie chodzilo mi o zwrocenie uwagi na brak popularnosci Dudy, tylko na problem toksycznego lewactwa trawiacego ten portal. Jak widze mi sie nie udalo xD

Co do wyborocow pisow, tak wiem i zgadzam sie z Toba ze wiekoszsc z