Wpis z mikrobloga

@biauywilg: Ja już dość długi czas używam szaponów w kostce RÓżNYCH od 5 zł za kostke po 40,
Za wszystkich byłem w miarę zadowolony.

Nadal uważam że najlepszy szampon to najtańszy litrowy z biedro/lidla , ale te w kostkach wcale takie złe nie są

Dziwnym trafem zawsze im tańsze tym lepsze dla mnie jakościowo
  • Odpowiedz
@levusek1992 i dobrze, bo np w preparatach do czyszczenia chemicznych tam po prostu jest niższe stężenie. Osoba kupująca eko chemię ( czyszczenie łazienek itp)
najczęściej płaci za to, że jest idiota :D

@demoniczna_purchawka
@bobikufel
Na ogół najtańsze produkty są najlepsze, oczywiście takie które posiadają mała sztucznych " zapachów", spieniaczy. Ta technolog chociaż jest bogata kupuje najtańsza chemię. Oczywiście do ciała tylko weryfikuje skład, bo są perełki jak żel pod prysznic z Auchan
  • Odpowiedz
  • 0
@bobikufel ja generalnie mam problem z szamponami, A raczej ze skórą głowy- najlepiej się sprawdzalo mycie metoda kubeczkowa (rozwadnianie woda przed wmasowaniem w skórę glowy) ale niebieski mi pudełeczko niechcący wyrzucił XD i chciałam poeksperymentować- nie warto było.
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: Dokładnie. Różowa kupiło jakiś eko bio płyn do szyb. Miałem wrażenie, że to sama woda z perfumem kwiatków.

Ale jedzenia eko i bio też omijam. To jest jedna wielka ściema. Zamiast cukru dają jakieś chemiczne słodziki, zamiast glutenu (który sam w sobie jest eko) dają jakieś sztuczne zamienniki.

Różowa najbardziej wkurza się jak krzyczę, żeby nie brała drobiu bez antybiotykowego. Przecież bez antybiotyków te kury latają chore xd
  • Odpowiedz
Ta technolog chociaż jest bogata kupuje najtańsza chemię.


@prostymysliciel: apropos chemii, ja robię swoje rzeczy do czyszczenia, znalazłam bodajże jedną firmę, która robi dobre produkty eko i czasem używam, jak mi się nie chce robić swoich.
Cała reszta nazywa się eko i ciężko stwierdzić czemu, skład jest podobny, tylko stężenie niższe.

Ale jedzenia eko i bio też omijam.


@levusek1992: Mieszkam w UK, każdy kurczak, który tu kupowałam, śmierdział czymś, jakby
  • Odpowiedz
@levusek1992 trzeba po prostu patrzeć na skład. Z wędlinami jest tak, że jest dobra za 50zl. Jest dobra np z napisem Eco za 75 zł a skład taki sam. Ogólnie lekko myśląca osoba czyta skład i wie. Z kurkami to też śmieszna sprawa i się nad tym zastanawiam. Jak to możliwe, że bez antybiotyków jak pełno jest kur i ogromne ryzyko, że czymś się zaraza. Jak będziesz wiedział co stosują to Wolaj
  • Odpowiedz
@biauywilg może miał SLS i inne szity, a jeśli masz wrażliwa skórę głowy, to może Cię to uczulać.
Jeśli masz facebooka, to wejdź na grupę włosing. Tam jest pełno analiz składów szamponów i odżywek.
  • Odpowiedz