Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wczorajszego AMA z Andżejem Dudą, czy też bardziej prawdopodobna wersja - ze sztabem wyborczym Andrzeja Dudy

AMA miało odbyć się początkowo o godzinie 19:45, ale Pan prezydent zdołał je przełożyć jeszcze na 20:00, a potem okazało się, że zacznie się jednak o 20:15. Podczas wczorajszego AMA padło wiele ważnych i kontrowersyjnych pytań. Pomimo ich kontrowersyjności, Pan prezydent odważył się odpowiedzieć na kilka z nich. Oto lista tych najważniejszych i trudnych pytań oraz odpowiedzi Andżeja Dudy:

1. Czy słodzi pan herbatkę?

- Często pijam czerwoną herbatę, tej nie słodzę.


2. Jaki jest Pana ulubiony serial lub film?

- Outlander, Templariusze, Wikingowie, Gra o tron - dobrze się ogląda dla rozrywki.


3. Dzień dobry Panie Prezydencie, Dlaczego pan wybrał Wykop do organizowania AMA i co sądzi pan o nas?

- Sądzę, że Mirki są trudnym partnerem do dyskusji dlatego wybrałem WYKOP.


4. Jaką pizzę lubi pan Prezydent?

- Na pewno nie hawajską ;)


5. Czy Andrzej Duda uaktualni zdjęcie na tweeterze?

- Jestem z Krakowa. To zdjęcie jest jeszcze całkiem dobre i jeszcze długo posłuży ( ͡° ͜ʖ ͡°)


6. Czy to prawda, że podpisał Pan kota prezesa?

- Chyba Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


7. Pepsi czy Coca-cola?

- Najzdrowsza jest woda i polecam ją do picia.


8. Panie prezydencie kiedy zbudujemy Gwiazdę Śmierci?

- Bitwa o Yavin udowodniła, że nie jest to bezpieczna technologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


9. Czy Pan wie, że jest Pan najlepszym prezydentem-kandydatem?

-Jestem skromnym człowiekiem, staram się twardo stąpać po ziemi.


10. Panie prezydencie jakie jest Pana ulubione danie?

-Wielokrotnie mówiłem, że bardzo lubię żurek i pierogi.


11. Sernik z rodzynkami, czy bez?

-Jestem konserwatystą. Sernik z rodzynkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


12. Gdzie spędził Pan ostatnie zagraniczne wakacje?

-5 lat temu, we Włoszech. Od tamtej pory nie miałem wakacji :)


13. Czy ma Pan problemy ze snem?

-Nie mam na to czasu.


Oczywiście Pan prezydent przez przypadek zdołał odpowiedzieć na pytanie największego zwolennika PISu na wykopie, czyli @skizo. Co ciekawe, była to jedyna odpowiedź w której Andrzej Duda zwrócił się do pytającego per Pan. Czy użytkownik @skizo to Jarosław Kaczyński? Kto wie...

Panie Prezydencie, jak widzi Pan następne pięć lat swojej prezydentury? Czy nadal będzie Pan stawiał silny akcent na "Polskość" i czy można spodziewać się więcej inwestycji pokroju inwestycji Google czy Microsoftu w przyszłości. Pozdrawiam.

Kolejne 5 lat swojej prezydentury widzę dokładnie tak jak Pan opisał. Odpowiedź na wszystkie pytania cząstkowe brzmi -

tak. Chciałbym także prowadzić aktywną dyplomację gospodarczą i wspierać polskie przedsiębiorstwa w polityce

eksportowej.


Nie zabrakło także wątpliwości co do tego iż to nie Andrzej Duda tylko ktoś z jego sztabu odpowiada na wszystkie zadane pytania. Na całe szczęście Pan prezydent rozwiał szybko nasze wątpliwości i w odpowiedzi na 2 takie pytania, dwa razy wysłał nam wszystkim zdjęcie zgrabnych rączek. (patrz zdjęcie poniżej).

Podsumowując. Dowiedzieliśmy się od Pana prezydenta wielu istotnych rzeczy. Andżej odpowiedział nam na tak ważne pytania jak np. Jaki sernik lubi oraz Czy słodzi herbatkę. W odpowiedziach Adriana nie zabrakło także miejsca na ponarzekanie i zaatakowania Pana Trzaskowskiego. Uważam, że było to bardzo istotne AMA i pomogło ono tylko potwierdzić nam to, że nie warto oddawać głosu na Adriana.

Dziękuję za uwagę.

#polityka #wybory #polska #neuropa #4konserwy #bekazpisu #prezydenckieama2020 #ama #wykop
ZeT_ - Podsumowanie wczorajszego AMA z Andżejem Dudą, czy też bardziej prawdopodobna ...

źródło: comment_1594275157j1DFhsHiWrtDhcULKBlHJX.jpg

Pobierz
  • 10
Nie zabrakło także wątpliwości co do tego iż to nie Andrzej Duda tylko ktoś z jego sztabu odpowiada na wszystkie zadane pytania. Na całe szczęście Pan prezydent rozwiał szybko nasze wątpliwości i w odpowiedzi na 2 takie pytania, dwa razy wysłał nam wszystkim zdjęcie zgrabnych rączek. (patrz zdjęcie poniżej).


@ZeT_: z ciekawostek: na tym zdjęciu odpowiada na pytanie, na które ostatecznie nie odpowiedział.