Wpis z mikrobloga

Szukam creepypasty o tym że typ uprawiał coś w rodzaju świadomego snu ( chyba przez piłeczki pingpongowe na oczach) i zaczął widzieć tańczącego mężczyznę z głową napływ który za każdym razem był coraz bliżej i coraz bardziej się mu podobał po czym typ jest zmiana bohatera na jego ziomka który mówi że ten typ umarł na zawał z uśmiechem na ustach. Nie jestem pewny końcówki, albo bierze ten sprzęt do świadomego snu albo w zwykłym śnie zaczął widzieć tego człowieka małpę po czym pasta się kończy. Z góry dziękuję za pomoc. #pytanie #pasta #creepy #creepypasta
  • 6
@MudrzynKamil:

W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon
@Sinti nie, jestem pewny że to był facet z głową małpy. Nie jestem pewny ale był chyba w pomarańczowym garniturze ale mogę się mylić. Dodatkowo te człowiek małpa im bliżej był tym ładniejszy był dla niego