Wpis z mikrobloga

@klepie-biede: Ogółem wytrzymuje z tego co widzę od wczesnego ranka do wieczora i jak dla mnie jest naprawdę ok. Nie jest to poziom note gdzie miałem pod koniec dnia 60/70% (i tak ładuje w nocy) ale jest naprawdę ok. Jak dla mnie żeby wejść/rozbudować ekosystem Apple jest to dobry pomysł „małym” kosztem. W sumie zdecydowałem się na iPhone tylko dlatego, ze mam już macbooka i zamierzam dalej to rozbudowywać
@PoProstuOn: Który będzie kosztował w okolicach 3,5- 4 tys jak obstawiam. Już mam dość telefonów za 5 tysięcy. Zraziłem się po samsungu gdzie serwis nie odpowie mi na moje pytani dotyczące kosztów „bo nie mam takiego obowiązku”. Mi ten wystarcza póki co, może w następnym roku wymienię na coś nowego
@klepie-biede: jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało chociaż też dopiero uczę się tego telefonu
@ParanoidBumblebee: jak bateria po pół roku? Przymierzam się do zmiany iPhone 11 na SE 2020 albo 12 mini (11 jest zbyt ciężka i nieporęczna jak dla mnie, myślałem że uda mi się przestawić, ale nie da rady). I powiem, że bateria w 11 mnie bardzo rozpieściła ( ͡° ͜ʖ ͡°).