Wpis z mikrobloga

@Andrzej-Duda: Drodzy Wykopowicze,

dni kampanii wyborczej to czas niezwykle intensywny, w których kalendarz wypełniony jest po brzegi. Jedno opóźnienie od razu skutkuje kolejnym.

Niestety w moim dzisiejszym kalendarzu takie opóźnienia się pojawiły i na AMA dotrę z małym opóźnieniem - rozpoczniemy o 20:00. Proszę Was o chwilę cierpliwości i do zobaczenia!
  • 222
  • Odpowiedz
@Kriegs: tak samo jak deklarował, że po wyborach "wypisze się z partii" a kilka dni później "moja partia..." (- . -). Niestety nie zaufam żadnemu politykowi POPiS - ale wiem że PiS to mniejsze zło.
  • Odpowiedz
@Andrzej-Duda: Panie Prezydencie. Głosowałam na Pana i mam teraz wielki dylemat. Wspiera Pan jedyne rodziny z dziecmi i płodne pary.. staram się o dziecka juz 8 rok. Co miesiąc wydaję kilkaset zł na lekarzy i badania.. nie mam już sił.. muszę wziąć kredyt.. Nie mam żadnego wsparcia od Państwa a moje leki na endometriozę (visanne) podrożały z 2 zł na 80 zł w styczniu 2020.. nam żyje się gorzej :( ledwo
  • Odpowiedz
@oH3LP: W jaki sposób blokowanie rozwoju na 3 lata skoro PiS ma większość w parlamencie i będzie mógł przegłosować weto prezydenckie dobierając do współpracy tylko małą część pozostałych parlamentarzystów?

W drugą stronę masz pośpieszne przepychanie ustaw, które nie muszą iść razem z dobrem kraju ale z tym co ta jedna partia sobie wymyśli. Nawet największą głupotę.

Co jest lepsze dla Polski?
  • Odpowiedz
@Mollina: ja skorzystałem z dofinansowania na wymianę kotła oraz budowę paneli fotowoltaicznych (3.2kW), żadnych problemów nie miałem - a z tego co wiem to większość nakładu pochodzi z UE.
  • Odpowiedz
@oH3LP: ale wiesz jakie są procedury przy wyborze prezydenta? Wiesz, że prezio się wypisuje de facto z partii przy elekcji? Czy Twoja ciężka praca - bez ofensywy - spowodowała, że będziesz się bawić w bycie opiniotwórczym bez podstawowej wiedzy? Możesz mu nie ufać, ale przynajmniej staraj się bazować na przesłankach, które nie są fundamentalnie złe.

Już pomijając, że jak dla mnie takie usilne węszenie spisku u polityków zalatuje paranoizmem oraz bawi
  • Odpowiedz