Wpis z mikrobloga

Poznałem 19latkę na czacie, potem przeszliśmy na snapa, zadzwonilliśmy do siebie i w czasie rozmowy wyszło, że miała 7 partnerów seksualnych a typiara taka mocno 4/10 xd.
Ogólnie troszkę tępa była, chamska i pyskata, jeszcze mnie uraziła, a że duma urażona xd to zacząłem jej mówić, że daje się r----ć byle komu bo nie jest pewna swojej atrakcyjności i ruchaniem stara się ją potwierdzić, oraz że ma kolegów do ruchania ale żaden nie myśli o niej w kategoriach związkowych, bo wstyd chodzić z łatwą dziewczyną, a darmowe ruchanie dla nich zawsze spoko.
Rozpłakała się przez telefon, mówiąc, że mam rację i dziękowała mi za to, że wyraziłem słowami coś, czego bała się przed sobą przyznać xd.
Na koniec dodała, że od teraz będzie ukrywać swój przebieg, bo chłopcy zmieniają do niej nastawienie, gdy dowiadują się o przeszłości więc tradycji stało się zadość. XD
#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #p0lka #zwiazki #s--s
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DuzyKot: No i tak to działa. Teraz dzięki tobie ktoś się nadzieje na Panią która będzie zgrywać cnotkę.

Trzeba było ją utwierdzić ze to żaden wstyd mówić o tym ile dawała.
Jak była by uczciwa zrozumiała by swój błąd ale nie powinna ukrywać przeszłości
  • Odpowiedz
@Ruski_Haker: Poznałem jeszcze taką co w wieku 21 lat miała 15 partnerów, tylko, że ona się "zmieniła" XD jak poznała swojego obecnego chłopaka, i też więcej niż 4/10 bym jej nie dał... Na plus u niej można dodać fakt, że nie okłamywała swojego cucka o swojej przeszłości.
  • Odpowiedz
@DuzyKot: j--------e, jakbym się cofnął w czasie o 8 lat i też tak pannom z fotka.pl i z czatów wodę z mózgu robiłem xD. Albo jak już poruchałem i wychodziło coś takiego to robiłem im taką sieczkę.
Dobrze zrobiłeś mirku. Niech wiedzą ile są warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DuzyKot: @ixtras: ps. poznałem na fotka m.in. pannę, która w wieku 19 lat miała już 17 partnerów. I uwaga, szuka teraz poważnego związku BO JUŻ SIĘ WYSZALAŁA w życiu xD xD JAAAAPIEEERDOLEEE K.O.
Ciekawe jak się jej w życiu potoczyło.
Co interesujące naprawdę sporo tych głupszych dziewczyn i często też bardzo ładnych, ma takie podejście. Najpierw wyskakać się po fiutach za młodu a potem szukać na poważnie. I
  • Odpowiedz
@sralpies: dlatego musza dostać nauczkę od zycia, niech parę takich się przejedzie na takim podejściu to się nauczy.
Jesteśmy mieczem Bożym zlewając puszczalskie łaski ;-)
  • Odpowiedz
Poznałem jeszcze taką co w wieku 21 lat miała 15 partnerów, tylko, że ona się "zmieniła" XD jak poznała swojego obecnego chłopaka, i też więcej niż 4/10 bym jej nie dał... Na plus u niej można dodać fakt, że nie okłamywała swojego cucka o swojej przeszłości.


@DuzyKot ale ty jesteś s---------y xDDD
  • Odpowiedz