Wpis z mikrobloga

Jest to ktoś w stanie zweryfikować? Jak to jest prawda to IMO straciłem chęć głosowania na Trzaskowskiego.
https://www.facebook.com/GdanskStrefa/posts/3206600426065693?hc_location=ufi
p.s. śmieszą mnie komentarze lemingów pod tym postem "Peloski jest zły bo bronił "pedofila" Jankowskiego". Fajnie że Adamowicz też go bronił, ale jak to ta obrażać Wiecznego Najukochańszego Prezydenta Gdańska?
#polityka #konfederacja #neuropa #gdansk
marv0oo - Jest to ktoś w stanie zweryfikować? Jak to jest prawda to IMO straciłem chę...

źródło: comment_1594213379Pxc8pZreuh8YegUCpznW47.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: miasto ma prawo wymówić umowę najmu.

natomiast jeżeli podali taką przyczynę, to on to obroni w sądzie, więc elo. Nie sądzę, żeby Dulkiewicz była taka głupia bo to nierozsądne procesowo
  • Odpowiedz
Nie sądzę, żeby Dulkiewicz była taka głupia bo to nierozsądne procesowo


@Kjedne: jesteś z Gdańska? Jak nie, to rozumiem dlaczego tak piszesz xD

miasto ma prawo wymówić umowę najmu.

No ma i temu nie przeczę, ale jak zostało to wymówione ze względu na poglądy, to tak nie za bardzo
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: ale co rusz widzę, jak Długopis się upadla i to mnie skłania do Czaskoskiego. Ale jak widzę, że ktoś z jego domeny w BEZPOŚREDNI sposób łamie wolność słowa, to sorry, ale nie po to głosuje na AntyPiS, żeby wygrał ktoś z PiS2.0
  • Odpowiedz
@marv0oo: nie, ale wiem, że ona ma prawników którzy jej mówią co ma mowić i pisać xd (no dobra to alternatywnie: jest tak głupia, że musi być sterowana przez swoje zaplecze prawno - techniczne)
  • Odpowiedz
@Kjedne: byli pomagierzy Adamowicza i Deweloperzy. Ksywa "Patron Deweloperów" nie wzięła się z nikąd, a Dulkiewicz jest jeszcze gorsza, bo ona jest sterowana przez nich, a nie w układzie z nimi xD
  • Odpowiedz