Wpis z mikrobloga

Tronsmart Onyx Free – słuchawki bezprzewodowe ze Sterylizacją UV

Tronsmart Onyx Free w porównaniu do Tronsmart Spunky Beat mają mniejsze objętościowo etui i jednocześnie bardziej pojemną baterię. Różnica w wadze etui jest minimalna, tak samo jak wymiary słuchawek. Spunky Beat są trochę mniejsze i lżejsze.

Jakość dźwięku jest także bardzo zbliżona do słuchawek Tronsmart Spunky Beat. Średnie wokale brzmią naturalnie, natomiast bass jest wyraźny, ale dobrze kontrolowany i nie przesadzony (dla niektórych może być za mało bassów, dlatego polecam AWEI T19). Ogólnie rzecz biorąc, dźwięk jest bardzo zrównoważony a szczegóły są zadowalające podczas słuchania dowolnych stylów muzycznych.

Zdecydowanym plusem na korzyść Onyx Free jest stopień ochrony IPX7, który umożliwia zanurzenie słuchawek w wodzie na głębokość do 1 metra przez 30 minut. Dodatkowo steryzlizacja światłem UV, ale tego nie jestem w stanie przetestować (trzeba zaufać producentowi, że tak jest)

Kolejnym punktem, który bardziej mi pasuje w Onyx Free jest sterowanie fizycznymi przyciskami. Spunky Beat mają sterowanie dotykowe i łatwo jest coś wyłączyć / przełączyć np. podczas przesuwania, czy wyjmowania słuchawki. Fizyczne przyciski działają dużo lepiej niż w innych testowanych przeze mnie słuchawkach np. QCY QS2

Więcej szczegółów w recenzji

#tronsmart #qcy #awei #czajna #aliexpress #sluchawki
Tronsmart Onyx Free
Pobierz
źródło: comment_1594202750ZrFyODjXX4NOwmVvU4y5wL.jpg