Wpis z mikrobloga

@Damian333 oj pamiętam jak w gimbazie ograłam kumpla do cna z najfajniejszych tazosów, na tamtej przerwie byłam gwiazdą wśród dzieciaków xD
Ale to była magia i frajda!
swoją drogą dziwne, że producenci chipsów już takich akcji nie robią. Przecież te chipsy często kupowało się dla samych znajdziek.


@Damian333: otóż licencja kosztuje, a dzisiaj gówniaki kupują czipsy żeby się nażreć, a nie dla tazosów, więc szkoda hajsu
@Damian333: OPie ale mi przypomniałeś jak byłem mistrzem hazardu w szkole, miałem wyćwiczone techniki rzucania i układania żetonów tak aby się obróciły wszystkie na raz i z niewielu własnych jakie posiadałem przerodziło się to w całą reklamówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W 1998 jeszcze byly takie ze Star Wars... ale to pewnie mało kto pamięta i ogólnie nie było szału z tym ale podobne akcje hazardowe obrodziły
@Tami: karty z DBZ też się zbierało, oj zbierało.

Ale kurła, karty kartami - te chipsy Chio to pamiętam były sztos w smaku (zielona cebulka <3). I niedrogie, zetka za paczkę albo i nawet pisiont groszy. Szkoda, że już ich nie ma w sklepach :(
@Fallriv: Akurat nie wiem co było w chio, ale smak paprykowych pamiętam doskonale do dziś, i nie mogę znaleźć zamiennika. Takie lays'y czy chrunchipsy paprykowe to nawet podjazdu nie mają. Tak samo dobrze wspominam dawne Laysy o smaku Primavera czy Cheetosy Pelotazos takie piłeczki cebulowe. Dobre też były Mr. Snaki w tej szacie graficznej co na zdjęciu. Obecnie nie często jem chipsy/chrupki bo zwyczajnie mi nie smakują tak jak te dawniej.
Tami - @Fallriv: Akurat nie wiem co było w chio, ale smak paprykowych pamiętam doskon...

źródło: comment_1594230836mSa6L4zMnqkUKHKSELGPb2.jpg

Pobierz
@Tami: papryka też była kozacka, fakt. Pewnie smak zmieniły nowe normy na dodawanie różnych chemicznych składników xD Pewnie dzisiaj chipsy zdrowsze. Ale co z tego jak już tak dobre nie są.
@Fallriv: Dziś mogę zjeść dwie garści i mi się zaraz chce rzygać. Za dzieciaka jadło się codziennie zaraz po meczu w nogę i było git. ( ͡º ͜ʖ͡º)