Wpis z mikrobloga

@Porucznik_Blaze: Nie. Ten test to kretynizm i wyciąganie na podstawie tego kretynimu wniosków to kretynizm^2. Pytania są idiotyczne - jak to o rozprzestrzenianiu wartosci religijnych, czy hit "mój naród jest wielki" XD No tak #!$%@? średnio bym powiedział. Do tego większość pytań zbudowane jest o kwantyfikatory - każdy, żaden, zawsze, nigdy - przy dość ogólnych pytaniach, na które nie da się odpowiedzieć tak/nie.
  • Odpowiedz
Ogólnie jeśli chodzi o politykę wewnętrzną i społeczeństwo to są mega kijowo skalibrowane. Na pewno powinienem mieć więcej swobody (dałem tylko nie dla homo-malzenstw. mogłem dać na tak, bo to raczej po prostu o formalizacje związków chodziło) i postępu (zaznaczalem, że wartości kulturowe są ważne, ale czy to hamuje postęp? zaznaczyłem też, że nie stawiam tradycji nad racjonalność). Krótko mówiąc niemiarodajny test
shoananas - Ogólnie jeśli chodzi o politykę wewnętrzną i społeczeństwo to są mega kij...

źródło: comment_1594158111LDFvMoCwS4EXiCtDi0yAWJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Porucznik_Blaze: witam kolegów, teoretycznych przeciwników politycznych
tu statystyczny neuropek, wspieram ten tag z czystej ciekawości statystycznej, mam nadzieję, że chociaż z 50-100 odpowiedzi będzie przez kilka dni
  • Odpowiedz