Wpis z mikrobloga

@iAmTS: Można, ale trzeba by zmienić chociaż formę większości pytań. Kilka razy próbowałem to wcześniej zrobić ale nie docieralem do konca. Wczoraj sprobowalem to zrobić bo poszedłem owczym pędem za tłumem i za każdym razem miałem inne wyniki ( ͡º ͜ʖ͡º) Przez to że na ok 30 pytań odpowiadam "nie mam zdania" i gdy odpowiem inaczej na kilka pozostałych to wyniki są zupełnie inne ( ͡
  • Odpowiedz
@alienv: faktem jest ze mnie spycha do centrum gospodarczego bo pytania bez niuansów. No ale to glupi test w necie, nikt #!$%@? nie rozlicza z tego jak bardzo prawackim prawakiem ktos jest.

Ot wyjdzie, jak ktos nie wie do konca, które ugrupowanie lub światopoglad jest mu bardziej zbliżony i moze np. sobie poszukac stanowisk na wiele tematów u źródel poszerzając swoją wiedzę czy rewidując wlasne stanowiska.

Mówienie, ze test bezuzyteczny to
  • Odpowiedz
@alienv: xD ten dzban faszyzuje w poglądach, żaden test tego nie zmieni, to nie w nim jest problem. Ja miałem na myśli, ze ciebie randoma nikt nie rozlicza, jak by polityk lewicy zrobił ten test i mu wyszedł korwinizm to nikt by na serio tego nie wziął na zasadzie "wypad z partii".
  • Odpowiedz