Wpis z mikrobloga

Pamietam online lewe wychylenie,plotki o mohaa reloaded, clanbase dema i dyskusje po klanowkach. Zajebista gra która nie osiągnęła tego co mogła.
  • Odpowiedz
Z 10 lat temu był taki serwer ze zmniejszoną grawitacją na mapie Stalingrad bez limitu zabójstw. Przez trzy bite godziny nawalaliśmy się z gościem o nicku IMBUSOM.CZ latając pod całej mapie, likwidując siebie i postronnych. Poza tym oczywiście cudowna kampania i liczne serwery z portalami. Niestety po zamknięciu gamespy multi mocno ucierpiało. Zostało może raptem parę serwerów.
  • Odpowiedz
@Colt__: o i już wiem co będę robił w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe czy sa jakieś nowe patche bo kilka lat temu próbowałem instalować to postacie stały w pozycji T ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Colt__: ahh wspomnienia. Pierwsza gra fps. Misja ze snajperami, brak ogarniecia ze jest cos takiego jak quicksave i podchodzenie do tej misji przez tydzien z kuzynem. I akurat wtedy były burze u nas trwające kilka dni <3
  • Odpowiedz
@Colt__: i wersja 1.0 multiplayer, ehh te czasy, wlasny serwer i rozbudowana scena, setki graczy, turnieje, nieprzespane noce przez sparingi z innymi klanami. Mirku przysporzyles mi lezki w oku, dziekuje ()
  • Odpowiedz