Wpis z mikrobloga

rozmowa z moim starym wczoraj, który w 2. turze chce zagłosować na dudę.
„bo pis przynajmniej coś daje, a poprzedni tylko zabierali”,
nic nie dało tłumaczenie, że pis wprowadził ponad 30 nowych podatków, oraz że ceny wszystkiego idą coraz bardziej do góry „bo za po też rosło, a najbardziej to zaczęło jak do unii weszliśmy”, no ręce opadają. durnieje mi ten ojciec na starość (52l.)
#wybory #500plus #duda #polityka
  • 19
@kowalkowskij: Szantaż emocjonalny jest imo najgorszym wyjściem w każdej sytuacji, nie jest nawet argumentem, tak się po prostu nie robi.

Poza tym chłop ma pięć dych, pożyje jeszcze dwadzieścia kilka lat, więc nie tylko OP będzie żył w Polsce po Dudzie. Zrozumcie Mirki, że w demokracji każdy obywatel ma takie same prawa i każdy może głosować zgodnie ze swoim sumieniem, nie ma w tym nic złego.
@jaskins ewidentnie... Mój stary wszedł w czwartą gęstość i zaczął pisać posty na fejsie gdzie w komentarzach kłóci się i obraża wszystkich innych komentujących. Mój stary to fanatyk PiSu normalnie ( _) "Powiedz mi synek, jak ludzie nie poszli na wybory to jakie mają prawo żeby narzekać?" Niby tak, ale nikt nie był świadomy tego do czego doprowadzą rządy karakana.
@PeteGlorious: u mnie w domu stabilnie rodzicie glosuja na swoich (nie byl to duda ani trzask w pierwszej turze), ale tez nie dostaja piany bo sa przeciwni ogolnie temu co sie opierdziela i uwazaja kazde rzady za zlodziei co chca sie dorwac nie swoich pieniedzy.
Ale ciagle ktos tu wrzuca komentarz, ze z ojcem juz nie moze pogadac, z babcia itd.
ku.. polityka prorodzinna pis. Starzy ujebia mlodych w mysl zasady
@jaskins: dlatego jak dziadek mojej zony zaczyna polityke grzecznie przerywam i na tematy polityczne nie rozmawiam bo nie chce sie kłócić. Rozmawiałem z dziadkami raz, na wszystkie argumenty uzywali dwóch- "Kto tyle dał co PIS" to nic ze zabrali 2 x tyle, oraz drugi "nie mędrkujcie młodzi, pożyjecie to zobaczycie"...