Wpis z mikrobloga

Może trochę głupia ta ankieta, ale zastanawia mnie czy są tu naprawdę dwa obozy czy jednak większość patrzy racjonalnie na to wszystko
#kononowicz #patostreamy

Kogo bardziej nienawidzisz?

  • Srawek 40.5% (75)
  • Mexicano 8.6% (16)
  • I jeden i drugi to menda 50.8% (94)

Oddanych głosów: 185

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stefan_Zaporozec: To że się jednego nie lubi mocniej nie znaczy, że się nie patrzy na sprawę racjonalnie. Stawianie pomiędzy nimi znaku równości(co sugeruje pytanie) to prawdopośrodkizm, co z racjonalnym spojrzeniem ma niewiele wspólnego :v
  • Odpowiedz
@Zwanek: jeśli chodzi o uniwersum to według mnie postawienie znaku równości między nimi ma jak najbardziej słuszne zastosowanie. Zresztą dla mnie śmieszne jest używanie znaczeń typu prawdoposrodkizm na tagu kononowicz, ja rozumiem chęć wywyższenia się nad kimś, ale bez przesady :) że niby najpierw trzeba zagłębić się w spór i ocenić kto ma rację? Niby po co skoro i jeden i drugi to pijawka i menda ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stefan_Zaporozec: Proponuję się zdecydować, czy mówisz o racjonalnym spojrzeniu na to wszystko, czy o tym że to tylko uniwersum, więc zagłębianie się w sprawę nie jest potrzebne, a uogólnianie i uleganie błędom poznawczym jest ok. Niestety jedno i drugie się wyklucza :v
  • Odpowiedz