Wpis z mikrobloga

@fujiyama: echch centryści, takie proste ameby z was. z jednej strony macie Trzaska który chciał debaty niezależnej z 3 stacjami głónymi a w drugiej Dude który chcial debaty koniecznie tylko w tvp. No i na końcu Trzasko zaprosił z 15 redakcj ido zadawania pytań. I gdzie to wasza symetria? podpowiem wam - nie ma.
@hansschrodinger: nie jestem żadnym centrystą.
Chcę rządów republikańskich, odpowiedzialności karnej polityków i urzędników.
A nie jakiegoś wioskowego głupka, który opowiada bajki albo nie odpowiada na pytania bo tak mu wygodnie.

Któryś z nich nadaje się na prezydenta? Obydwaj kłamią.
@fujiyama: mniejsze zło miras, nie ma wyboru. pis tak kłamie że takiego #!$%@? nigdy nie było, osiągnęliśmy nowy poziom dna. W tej niby debacie wszyscy byli podstawieni - to już korea północna mirek.
To jest wybór między dżumą i przeziębieniem, z dwojga chorób chyba wiesz która lepsza ?
@fujiyama: jesteś centrystą i to udowodniłeś. jak wygra dupa to zobaczysz co się bedzie działo , wtedy przyjdzie czas na refleksję i zrozumiesz że #!$%@?łeś. bedzie za późno.

patrzysz z perspektywy człowieka z miasta.

małe wypisodiwe
@hansschrodinger: to niech wygra Trzaskowski. Dla mnie bez znaczenia.
Nie będę przykładał ręki do wyboru człowieka ze tego środowiska. Pamiętam 8 lat PO, taśmy, bicie ludzi przez policję i wyrywanie laptopa w redakcji Wprost. Pamiętam też Palikota i chęci "odstrzelenia" prezydenta.
@fujiyama: ja też pamietam, nigdy na nich nie głosowałem i nie będe. ale porównaj to co było i rynsztok który mamy teraz. przecież masz oczy i widzisz co za debatę miał duda, wszystko ustawione. Tak ustawione mogą być wybory za 3 lata. Powiem wiecej, nawet 12 lipca będziesz miał próby fałszerstw.

o niech wygra Trzaskowski. Dla mnie bez znaczenia.


Dla nas wszystkich w pl to ma znaczenie czy tego chcesz czy
@hansschrodinger: jeden folwark zastąpiono drugim i tyle.
Prawo w Polsce jest dalej absurdalne, politycy nietykalni, a ludzie kompletnie nie rozumieją czym jest dobro wspólne i jak to wszystko działa. PiS robi taką propagandę bo takie grupy wyborców, które to akceptują.
jeden folwark zastąpiono drugim i tyle.


@fujiyama: centryzm rules, mirek kurla.

PiS robi taką propagandę bo takie grupy wyborców, które to akceptują.


Odkryłeś że ludzie w pl to generalnie ułomki, brawo. To teraz odkryj że za zrobienie tym ludziom wody z mózgu odpowiada pis bo zrobili z tvp koree północną.
Obejrzyj to https://www.youtube.com/watch?v=fEZGn-8gveE gosć mieszkający z japonii i robiący wycieczki do korei który mówi że propaganda w tvp wyglada jak z
@hansschrodinger: mówisz, że nie zagłosujesz na PO,a teraz piszesz, że Nowaka zdymisjonowali za zegarek xD.
Easy Log, CAM Media, IT.expert - ustawianie przetargów itd.
Ja zdania już nie zmienię, opinie innych wyborców Konfederacji mnie nie interesują.

Po prostu wygra lepszy xD
@fujiyama: bo nie zagłosuję, nigdy na nich nie głosowałem. nie musisz mi wierzyc, ja ze swojej strony sie zastanawiam czy nie rozmawiam z trolem.
W jaki sposób wybór Trzaska spowoduje że PO wróci do władzy? nie wróci, a jak wróci to z innymi w koalicji bo pis nadal będzie miał telewizję i propagandę za sobą.
@hansschrodinger: Prezydent to też władza. Możliwość wpływania ma opinię, inicjatywa ustawodawcza, budżet itd.
Co będzie za 3 lata nie wie nikt. Po tym co wczoraj się odbyło nie mam złudzeń, że ludzie powiariowali.
@fujiyama: no nie wiemy co bedzie, może bedzie cud i jeśli duda wygra to mu odbije i się pożre z prezesem, też możliwe, ale ja wole nie liczyć na cud bo to rzadkie zdarzenie.
Powariowali, ale ktoś temu jest winny i ktos bedzie dalej niszczył psychike ludziom z prowincji i emerytom.
To chyba już wszystko co miałęm do powiedzenia. Jeśli to co zrobili z telewizja cie nie przekonuje to nie mam