Wpis z mikrobloga

@Marek1991: Przynajmniej będzie blokował debilne ustawy, które Kaczor normalnie by przepuszczał i kładł łapę na wszystkich instytucjach, także tych, które mają być niezależne od rządu. Może też sam inicjować propozycje ustaw, które muszą być rozpatrzone, a które normalnie wymagałyby bodajże 100 tys. podpisów. Niby nic, ale zawsze jest jakiś bezpiecznik przed samowolką PiS. Nie może być monopolu władzy, zwłaszcza jak w partii rządzi żądny władzy psychopata.
@askn: Obie partie, które stoją za kandydatami mają różne poglądy więc tak - myślę że jakieś ustawy będą blokowane lub przynajmniej dogadywane z opozycją. Wtedy będzie się liczyło zdanie większej liczby Polaków.

@Marek1991: tak i wprowadzi masturbacje do szkół, zabierze 500+ i spowoduje, że deszcz zaleje wszystkie miasta, żeby uchodźcy mogli przypłynąć na pontonach. Prezydent nie ma aż takiej władzy żeby zmieniać co mu się podoba. Te ich obietnice i
@Marek1991: Nie zapominam. Wybieram po prostu mniejsze zło. Moim zdaniem. Jeśli wygra najbliższe 3 lata pokażą jak to wszystko ze sobą współgra. Mi obecny rząd nic nie dał, a nawet jeśli by dał to nie podobają mi się ich rozwiązania. Obecny prezydent ostatnio sam się miesza i nie jest osobą godną zaufania. Cały ten cyrk z TVP i strach Dudy przed wzięciem udziału w niezależnej debacie pokazuje, że wszystko nie jest