Wpis z mikrobloga

One million może ssać knage, jeśli chodzi poziom żenady flakonu xD Narcystyczny Philipp Plein, wypuścił własny zapach, wyglądem przypominający kartę kredytową no limit. Bajońska liczba znajdująca się na niej, oraz powszechnie używany motyw z czachą, zdają się mówić do jakich użytkowników, ma być skierowany
zapach xd perfumy zostały skomponowane przez samego guru perfumiarstwa, Alfa i omega - Alberto Morillasa.

A Wy jakie flakony uważacie za obciachowe?

https://www.fragrantica.com/perfume/Philipp-Plein-Parfums/No-Limit--59624.html
#perfumy
Pobierz mekekeke - One million może ssać knage, jeśli chodzi poziom żenady flakonu xD Narcyst...
źródło: comment_1594046525WFCOEpVNbBR7LDMaufcY8M.jpg
  • 55
@symis: popatrz sobie na flakony uznanych marek jak Guerlain, Lalique, Hermesa czy nawet takiego Diora. Kształtne, ładne dla oka, nie muszą atakować oczu z daleka swoim tandetnym wyglądem do robi CH czy Paco Rabanne aby zachęcić do kupna swoich często nieoryginalnych, tanio pachnących i wtórnych zapachow kierowanych do określonej grupy klientów ( tych dla których zapach schodzi na drugi, trzeci plan a liczy się sama marka i niby prestiż )
aby zachęcić do kupna swoich często nieoryginalnych, tanio pachnących i wtórnych zapachow kierowanych do określonej grupy klientów


@dr_love: zauważ, że flakony ostatnio bardziej wyglądają jak ozdoby - by ładnie wyglądały w garderobie/łazience i pełniły też rolę ozdobną, a nie tylko perfuma. No te spełniają tą rolę i flakony prezentują się elegancko na tle pozostałych tu wymienionych. Już prędzej dałbym tu 1 milion zamiast tych Herrer.
@symis: ja mówię o tym samym, stąd opinia że o wiele ładniej prezentuje się flakon Lalique Hommage a l'homme czy np. Hermes Eau des Merveilles niż nawiązujący do kiczowatej pierwszej połowy lat 90 w stylu Roma Uomo. Ni #!$%@? perfumy w kształcie hantli albo błyskawicy ( ???? ) nie prezentuja się elegancko, prędzej głupio i tandetnie.
@mekekeke: wiesz, co jest najlepsze? Ten zapach wcale nie jest zły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zużyłem próbkę 2ml i mogę szczerze powiedzieć, że całkiem dobrze sprawdzi się na zimę dla młodszego faceta. Siedział na skórze praktycznie aż do zmycia, projektował całkiem spoko przez cały czas, więc parametry godne Amouage.

Wchodzę na fragrę a tam komentarze od ludzi którzy nawet nie mieli go okazji powąchać, zaznaczone same "dislike"
@dr_love: IMHO flakon jest czarno - złoty i samo to już tworzy elegancję, a daleko do tandety.
Pewnie jakby but był z czerwonej skóry, a piorun żółty z futerkiem, to tak, można mówić że trąci tandetą.
Ale kształt obcasa czy pioruna, zdecydowanie nie są tandetne. Przeczy też temu ich popularność czy wykorzystywanie w różnych sesjach foto czy video.
@mekekeke: Zapachy od niego też znam, wziąłem sobie po dyszku jak kolega z perfuforum rozlewał za 3zł/ml. Ładne i bardzo bezpieczne zapachy o ponadprzeciętnych parametrach, powiedziałbym nawet że lepszych od obecnych wypustów Aventusa, NO ALE gość pajacował na filmach, więc trzeba było zmieszać z błotem perfumy autorstwa Alberto Morillasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)