Wpis z mikrobloga

One million może ssać knage, jeśli chodzi poziom żenady flakonu xD Narcystyczny Philipp Plein, wypuścił własny zapach, wyglądem przypominający kartę kredytową no limit. Bajońska liczba znajdująca się na niej, oraz powszechnie używany motyw z czachą, zdają się mówić do jakich użytkowników, ma być skierowany
zapach xd perfumy zostały skomponowane przez samego guru perfumiarstwa, Alfa i omega - Alberto Morillasa.

A Wy jakie flakony uważacie za obciachowe?

https://www.fragrantica.com/perfume/Philipp-Plein-Parfums/No-Limit--59624.html
#perfumy
mekekeke - One million może ssać knage, jeśli chodzi poziom żenady flakonu xD Narcyst...

źródło: comment_1594046525WFCOEpVNbBR7LDMaufcY8M.jpg

Pobierz
  • 55
@mekekeke: Plein i jego ciuchy to jest szczyt bezguścia. Tandetne materiały za tysiące złotych. Miałem okazje być w butiku i byłem zażenowany jakością tych szmat. Marynarki z czachą jak z HMu w cenie Pal Zileri xD ten flakon i kampania reklamowa żałosna i skierowana do tych samych typków którzy łapią się na MLM typu FM group i marzenia o własnym Mercedesie. Zapach poznałem i nie jest zły ale wart jakies 100
@alvaro1989: zgadzam się w całej rozciągłości, ubrania sygnowane jego imieniem, są naprawdę szmatami. Zara przy nich to złoto, szczególnie jeśli chodzi o jeansy. No i sam design ubrań XD do imprezy w remizie czy na Manieczki Ekwador jak znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)