Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja to, chyba dam sobie już na zawsze spokój z kobietami to nie ma sensu. Kobiety, a dokładnie związki z nimi to najdziwniejsza rzecz na tym świecie.
Dziewczyny są po prostu jakieś dziwne, chcą one by jednocześnie występowały u mężczyzny dwa przeciwieństwie niemal w każdym typie cech.
Dodatkowo okazanie słabości dla kobiety znaczy po prostu to, że czas spędzony z takim mężczyzną to strata czasu
Bądźmy też szczerzy kobiece gierki, testowanie, szukanie pretekstu do awantury o byle co są dla mnie dziecinne i głupie nie mam zamiaru marnować czasu na byle co.
Jestem chłodny i nie okazuje uczuć to prawda, zawsze taki byłem i nie zamierzam się zmieniać. Nie lubię się podlizywać, nie lubię robić z siebie błazna, nie umiem śmiać się z czegoś na siłę, nie umiem kłamać, nie lubię przesłuchań, a także pytań o przeszłość.
Zwłaszcza, że moja przeszłość nie była szczęśliwa i chcę o niej zapomnieć.
Nienawidzę też plotkowania i porównywania mnie z innymi ludźmi. Cóż jestem jaki jestem, a nie każdy biega za pieniądzem, nie każdy może sobie pozwolić na ogromne pieniądze, nie każdy też potrzebuje luksusów. Są ludzie skromni co lubią czytać i zdobywać wiedzę, ale to nie znaczy, że muszą mieć własne firmy itp. Są tacy co wolą skromną pracę w przyjaznej atmosferze i zacisze domowe. Szkoda tylko, że takim się daje łatkę leń, nudziarz bez ambicji, nieogarnięty życiowo, czy tam słynny status #przegryw , dziwoląg, aspołeczny.

Na koniec chcę powiedzieć, że nie ma sensu się bawić w wyścig szczurów, nie ma sensu się zmieniać na siłę, nie ma sensu sobie niszczyć nerwów nic nie wartymi związkami. Nie każdy z nas jest idealny, a marnowanie życia na latanie za płcią przeciwną, zamiast rozwijania pasji i spełniania marzeń to błąd.
Użalałem się długo nad sobą, marnowałem czas na głupie rozmyślania i zmarnowałem wiele lat niepotrzebnie. Nie kupuj dziewczynie prezentów zamiast tego wybierz się samemu do jakiegoś kraju i zwiedzaj miejsce w o którym zawsze marzyłeś.
Owszem na początku może wydać się to dziwne jak to samemu? Też się tego obawiałem, ale pewnego dnia się odważyłem na samotny wyjazd i powiem Wam, że warto !
Po powrocie byłem naprawdę szczęśliwy i dumny z siebie, że zrobiłem coś dla siebie. Wspaniałe wspomnienia, pamiątki vo mi przypominają miły pobyt. No i nawet pamiątki dla rodziny. Warto!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f02d7625a60033c4149f124
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=======.................................] 17% (40zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie, związki można zostawić dla tych co dobrze sobie z nimi radzą. Zamiast się męczyć, latać za różowymi to lepiej zrobić coś dla siebie, rozwijać się, ogarnąć sobie hobby itd.

Nie ma przymusu bycia w związku i nie każdy musi być. Nie każdy tez się do tego nadaje, tak samo jak nie każdy musi być sportowcem, piosenkarzem czy astronautą.