Wpis z mikrobloga

  • 1
Ma ktoś w portfelu XTB kupione już powyżej 10-11pln? Trzymacie na spokojnie czy przebieranie nogami? Kolejny dzień z dużymi obrotami a kurs ledwo ledwo w górę. Eh
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
@rkore: Jak ktoś kupił po 10 zł to ma już prawie 40% zysku, a Ty uważasz, że to mało i spółka ledwo ledwo rośnie xD. Mnie cieszy to, że wzrosty są zdrowe i dają podwaliny pod późniejszy wystrzał po kolejnych wynikach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czup nie nie, uważam że to bardzo dużo, ale obroty no są codziennie bardzo duże, a to znaczy że żeby ktoś kupił i kurs był w miejscu to ktoś musi sprzedawać. Wiec myśle czy wywalać bo ktoś wywala czy usredniac w górę bo ktoś zbiera.
  • Odpowiedz
@rkore: Coś mi się wydaje, ze kurs jest prowadzony za rączkę. Widać duże batony akcji zarówno po kupnie jak i na sprzedaży żeby nie odleciało w żadna stronę. Kupiłem po 11,30, sprzedałem za 13, potem udało się znowu niżej kupić, zobaczymy.
  • Odpowiedz
@rkore 11zl, 20% zysku. Patrząc nawet tutaj na wykopie to zainteresowanych GPW przybywa. Myślę że obecnie jest świetny okres dla takich platform jak xtb. 2q będzie mega na plusie.
  • Odpowiedz