Wpis z mikrobloga

@Dziekciu Fajnie, że nagrywa bo odcinki są naprawdę ciekawe ale przy wyciskaniu soku z cytryny w ostatnim filmie jakimś mega fajnym urzadzeniem czułem się trochę jak bym mango oglądał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KlawyMichau: A tam, trochę przesadzasz, w jakim „stylu mango”? Akurat z tego co pamiętam, to on tej wyciskarki nie reklamował, nawet nie bylo widać nazwy firmy, ani jej nie wypowiedział. Sponsorem programu był ten producent blendera, którego nawet jakoś specjalnie nie wychwalał, po prostu go użył. Dla mnie całkiem uczciwe lokowanie produktu.
  • Odpowiedz
@kezioezio: było widać producenta. Jest logo i napis w tym samym żółtym kolorze więc nie każdy wychwycił. To samo jak używał innego narzędzia (chyba młynek dk pieprzu) to obracał go, aż nazwa firmy była widoczna na kamerze. Mam zero pretensji o to, ale mimo wszystko zostało to pokazane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dymass: na początku myślałem że doda tą drugą, mniejszą część masła xd a jak dał te 3/4 to wyglądałem mniej więcej tak ( _)
  • Odpowiedz
  • 44
@UczesanyPedryl ja mu nie bronie hajsu ;) majatek tez trzeba jakos utrzymywac, a dodatkowy hajs sie przyda :) wg mnie to pan Maklowicz zapracowal sobie i jest wygrywem :) a ze cos dorobi na jakiejs reklamie to spoko :D
  • Odpowiedz