Wpis z mikrobloga

'Po sparowaniu napiszę Ci dlaczego dałem lajka' - łechtasz atencyjne jednostki i przy okazji masz sprawdzony opener konwersacji.


@Pinkydot: przecież i tak opis przeczyta góra 5% dziewczyn. Wyjdzie na #!$%@? jak będzie tak do nich pisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż z drugiej strony od razu pozwoli to odsiać ameby
@poisonandwine: nie znamy twojego kolegi, więc trudno doradzić coś konkretniejszego. Jeśli na zdjęciach wygląda dobrze (faceci mają z tym problem, często wstawiają fatalnej jakości foty), to nawet standardowy opis z zestawem jego zainteresowań i upodobań powinien się sprawdzić
@starsi_panowie jop, panna wygięta jak pęknięta struna a w tle zlewozmywak pełny garnków xD
Ja dla odmiany nie oglądam zdjęć samców, ale z tego co gdzieniegdzie zobacze to mam wrazenie że oni sie chociaz starają, mimo że nie wychodzi, niektóre różowe robią to z czystą premedytacją.
Estetyka oiekna sprawa nie tylko na zdjęciach :D
@niebenben: niektórzy się starają, inni mniej i wrzucą jakieś gówniane selfie z windy czy lustra. Jak ktoś jest mniej fotogeniczny, to takie pierwsze lepsze zdjęcie mordy nie przejdzie. Sama mam ten problem, ale jednak za którymś podejściem uda się wyjść w miarę przyzwoicie