Wpis z mikrobloga

  • 0
Mireczki, macie może pomysł dlaczego mój laptop z dnia na dzień postanowił przestać przesyłać dźwięk na telewizor? Obraz jest normalnie, kabel cacy wczoraj jeszcze śmigał. Dodam że telewizor to stary Panasonic. Komputer nawet nie widzi tego urządzenia mimo ze przesyła obraz
#technologia #hdmi #pomocy #kartadzwiekowa #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Creativ21 zrobiłem jeden reset i nic, pogrzebałem trochę szukając aktualizacji, ponownie uruchom ponownie, #!$%@? błąd driver costam, chwilę pomyślał i się odpalił i działa xD nie mam pojęcia co się stało ale kocham Windows 10
  • Odpowiedz
@TOMXT: jeżeli masz sygnał po HDMI to bardzo łatwo może się zepsuć ustawienie systemu ( może nie przełączyć się na HDMI + windows10 może z dupy tylko 1 program tak nie przełączyć) lub wypiął się AUX karty ale to w zasadzie niemożliwe w laptopie
  • Odpowiedz
@stanli: chcesz mi powiedzieć, że system nie przełącza wyjścia dźwięku po podłączeniu HDMI? Jeżeli windows z jakiegoś powodu nie przełączy wyjścia to nie będzie dźwięku. Może być to wynik konfiguracji lub jakiegoś błędu.

Mogłem się natomiast pomylić z nazwą linii dźwięku, która idzie do karty - ale to szczegół w tej historii.
  • Odpowiedz