Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie rozmowa z pisowcami ze starszego pokolenia.
Rozmawia się z takim, narzeka na Polskę, na służbę zdrowia, na to ze ludzie są zmuszeni wyjeżdżać za granice, a jak się powie ze to wina obecnej polityki rzadu bo nic nie próbują z tym zrobić to włącza się agresja u pisiora xD „bo rząd miał za mało czasu żeby coś zmienić, bo peło tak bardzo napsuło ze teraz ciężko wszystko naprawić. Dlaczego ja atakuje katolików i niby Niemcy tak każą mi mówić, bo duda na dzieci doł.”
A jak się powie, ze PiS zabierze nam wolnosc mediów i ze jest to partia komunistyczna to pisowiec odpowiada: „Bo to nie jest to samo co za komuny teraz jest dobrze, nikt listów nie otwiero jak w komunie, za komuny trzebabylo siedzieć cicho”

I hui xD każdy pisowiec podobna gadka xD oni się tego gdzieś uczą? Jakies szkolenia maja? XD

#tvpis #bekazpisu #4konserwy #pis #wybory #duda
  • 18
@jabadabadupka: Przypominam, że to za czasów PO była największa jak dotąd emigracja młodych ludzi na zachód. To PO wmawiało ludziom, że muszą wziąć kredyt, zmienic prace jeśli nie stać ich na kupno mieszkania w Warszawie z pensji 2k. To PO #!$%@?ło ośmiorniczki za nasze pieniądze i to lider PO spieprzył do Brukseli na ciepłą posadkę Angeli jak kraj zaczął się buntować. Widocznie już nie pamiętasz jak cały kraj się skrzykiwał i
@jabadabadupka: tak mieli szkolenia w czasach PZPR xd
Niestety u tych dziadów istnieje lenistwo umysłowe. Nie chce im sie myśleć ( bo nikt nie nauczył poza tym po co).
Dziady w dupie byli gówno widzieli i mają zryty dekiel. Tak sie dziady mądrzą na temat innych krajów a przykładowo z mojej rodziny nikt powyżej 60+ nie chciał pojechać poza granice. A oferowałem bo jechałem na wakacje. A to zaraz a bo
@Mathas: tak bo jak ci się nie podoba obecna praca to rób coś żeby ci było lepiej. Co ty. Chcesz od tej porady? 99% biznesów na świecie powstało z jakichś kredytów w którymś momencie. Lepsza porada to #!$%@? się na socjalu? Ośmiorniczki xD danie za 40 zł a typ z workami pod oczami.radnie miliony i jest luzik xD #!$%@? jak mnie #!$%@? taka głupota jak Twoja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jabadabadupka: moi dziadkowie choć ogólnie są kochani i fajowi to niestety mózg mają wyprany przez tvpis i ręce opadają jak wchodzi temat i zaczynają recytować propagandę. Ostatnio dziadek stwierdził, że trzasku zabierze 500+ jak wygra, a na tłumaczenie, że niestety ale nie, popiera to (już pomijając możliwości prezydenta) tylko machnął ręką, że nieprawda, bo w tv tak mówili i on zabierze. Potem babcia się dołączyła, że ona jest pewna, że trzasku
@Mathas: Tu akurat jedna dobra rada, przecież to oczywiste, że żeby więcej zarabiać trzeba zmienić pracę na bardziej płatną (pomijając już kwestie gospordarcze), a żeby wziąść kredyt to już jest trochę inna kwestia, bo kredyty są skonstruowane tak żeby się opłacały bankom a nie ludziom