Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: ja kiedyś tankowałem za 20-25 zł co 2-3 dni xd, ale już tak nie robię. Obecnie 100 max (25l) bo mam rozwalony gwint, który trzyma pompe i wali waha jak mam pod korek xd
moj "rekord" to za 10pln


@Aborygent: mój rekord to trochę ponad dwa złote - puściłem przypadkowo przycisk na dystrybutorze gazu i się zablokował. Musiałem iść zapłacić i zacząć tankować jeszcze raz. Co za wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak masz tak duzo hajsu to moze sie podzielisz ?


@Aborygent: mam rower do oddania
@eugeniusz_geniusz: polecam rower jeśli nie stać cię na utrzymanie auta, ani nie masz żadnych oszczędności że zostają ci 3 stówy do pierwszego

Przebita opona albo jakakolwiek większa usterka skutecznie cię powstrzyma na przynajmniej miesiąc przed dalszą jazdą, przykre

Widzę że masz/miałeś saaba, głupi CIM cię zgasi że się finansowo nie podniesiesz
źródło: comment_1593917347RGMcfQZ5k6ivJbfYZEwi02.jpg
@Aborygent:
A mój rekord to 70 groszy.
Na stacji benzynowej nad Wisłą bez kolejki są obsługiwani tankujący samochody, a że tam zawsze kolejki a miałem kupić alko, to zatankowałem za te zawrotne 70 groszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu: ja tankowalem za <50, teraz za <100zl.
Po prostu podskoczyly limity zblizeniowek w banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wchodze do budynku, od wejscia mowie "z dwojki zblizeniowo paragon" kilka sekund i #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
@Atreyu: ja zawsze do rezerwy, firmowe auto w sumie też bo albo pływak jest #!$%@? albo coś bo zbiornik na 100 litrów, rezerwa się powinna zapalać przy 10-11 litrach, to ostatnio jak mi się zaświeciła to jeszcze zrobiłem 60 kilometrów i na stacji wyszło że dalej miałem 15 litrów