Wpis z mikrobloga

Moment. Premier rządu Polski nazywa jednego z kandydatów w II turze nieudacznikiem? Co do #!$%@??
W I głosowałem na Bosaka i miałem wątpliwości co do II, ale jednak arogancja tej władzy zmusza mnie do zagłosowania przeciwko Dudzie. Jak można być tak bezczelnym? Przecież oni gadką o gejach i Niemcach sobie nie pomagają. Dzisiaj już nie mam tych wątpliwości, głosuję przeciw tym maniakom
#polityka #wybory #konfederacja
  • 24
@mutt1: Głosując na któregokolwiek z kandydatów legtitymizujesz władzę jednego z dwóch dzbanów. Chcesz mieć na rękach wprowadzanie kolejnych socjalistycznych pomysłów?
@mutt1: Ręka by mi usła gdybym miał zagłosować na jawnego socjalistę. Patrząc na poczynania obu partii różnią sie tylko w kwestiach światopoglądowych, gdy pod głosowanie idą sprawy podatkowe - jak jeden mąż głosują za ich podwyższeniem. Pluć na ich obu to nie tylko obowiązek ale i przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jegwan: ten obrazek powinien dotyczyć fikołków pisowców. Neuropki te swoje 2% zdobyły i nikt nie walczy o ich poparcie za mocno ;) Chyba, że posuarów też podciągasz pod lewactwo (dla mnie socjaliści= lewactwo) wtedy luz
@su1ik: PO próbuje się obecnie licytować z PiSem w pomysłach na rozdawnictwo. Dodając do tego kwestie ideologiczne jak najbardziej jest to lewactwo. Za to przed 1 turą #neuropis działał prężnie, chwilowo zmienili bajerkę, ale jeszcze tydzień i wszystko wróci do normy.