Wpis z mikrobloga

XD
Pamiętam czasy jak wykop hejtował Tuska jak nikt inny
Pamiętam czasy jak wykop kochał Andrzeja Dudę i gratulował mu wygranej w wyborach
Żyje w czasach gdzie Tusk jest przedstawiony jak bohater na białym koniu, a wykop już dawno wybielił jego złe poczynania XD
Wy się zastanówcie kogo kochacie, bo już dawno temu pożarliście własne dzieci
Umarł król,
Niech żyje król
#wykop #wybory #duda #tusk
  • 48
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek: Wolę wierzyć, że platforma ma tak dobrze rozbudowaną sieć trolli internetowych niż w to, że ludzie są tak krótkowzroczni, że nie pamiętają tego co było ledwie kilka lat temu
  • Odpowiedz
@rouli: @robertx: @MagicznyKarolek: Wykop to głównie młodzi ludzie 18-25, w tym wieku się zmienia poglądy, PO rządziło 8 lat i nikt z tych gówniaków, nie wiedział czym był PiS, więc myśleli, że nie może być gorzej niż za PO, potem PiS doszedł do władzy i przejrzeli na oczy, że PO w porównaniu do tego to są szlachetni, wyważeni, rozsądni ludzie.
  • Odpowiedz
@rouli: Zgadza się, ale ja mówię o tym trochę starszym elektoracie,typu 25 lat, jak 5 lat temu głosowali to znali tylko PO, a nie znali PiS, dzisiaj poznali też PiS, dlatego Dudeł ma 4. miejsce wśród młodych. Bo jedni nie znają PO, ale znają PiS, a drudzy znają i PiS i PO.
  • Odpowiedz
@robertx: ja doskonale pamiętam, dlatego wiem, że nie było takiej gównianej sytuacji, jaka jest teraz. Nie było wszechobecnego socjalizmu, jawnego kupowania głosów wyborców poprzez trzynastki tuż przed planowanym terminem wyborów, sztucznego podbijania frekwencji tam, gdzie kandydat partii rządzącej ma najwięcej głosów, chorego tempa podnoszenia płacy minimalnej, które napędza inflację (a nawet pod koniec rządów PO mieliśmy deflację), nie było takiego podziału Polaków, w Wiadomościach były jeszcze wiadomości ze świata. Jakie poważne
  • Odpowiedz
@ortofosforan: Wiem, że pisząc to zostanę odebrany jako jakiś szur itp ale dla mnie podstawowym i największym zarzutem jaki można postawić po to skrajna nieudolność w wyjaśniania katastrofy smoleńskiej. Tak skrajna nieudolność, że gdzieś z tyłu świta myśl "a może to nie była nieudolność tylko świadome, zaplanowane działanie?"
  • Odpowiedz
@robertx: PiS za to działa tak sprawnie w tej sprawie, że po ponad 4 latach pełni władzy nadal nie odzyskali wraku, choć przed wyborami trąbili o tym bez przerwy, żeby pogrążać PO. Chyba powinno im bardziej zależeć na wyjaśnieniu tej katastrofy, tymczasem temat kompletnie ucichł, jak nie można na nim robić polityki.
  • Odpowiedz
@ortofosforan: Bardzo wiele można PiSowi zarzucić i sam broń Boże za nimi nie jestem ale zarzucanie im, że po 10 latach nie potrafią naprawić tego co PO #!$%@?ło w pierwszych godzinach i dniach po katastrofie to #!$%@? abstrakcja. Weź coś wyjaśnij i ustal po takim czasie.
  • Odpowiedz
@robertx: może wypadałoby od czegoś zacząć? Nie wiem, może od odzyskania wraku, o który tak się pluli od 2010 do wyborów w bodajże 2015 roku? Czemu zaraz po przejęciu władzy przez PiS ten temat stał się nieistotny?
  • Odpowiedz
@ortofosforan: Odzyskania wraku? Który tyle lat był w Rosji i na tysiąc procent nie zostało już w środku nic co po latach miałoby jakikolwiek sens badać? Proszę Cię. Pytałeś co mam do PO: właśnie to. Ten #!$%@? wrak nigdy nie powinien wpaść w ręce Rosjan.
  • Odpowiedz