Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
W wieku 19 lat jestem największym boomerem wśród swoich znajomych.
Wczoraj miałam poraz kolejny sytuację, którą można porównać do pokazywania mema rodzicom, którzy jednym pełnym pogardy spojrzeniem pozbawiają go całej śmieszności, tyle że ja znowu jestem tym rodzicem.
Tym razem moje koleżanki nagrały jakiegoś tiktoka, ktorego pozwolę sobie streścić
Część 1:Ludzie idą chwiejąc się
Cz.2:Ludzie idą prosto, wokół nich mienią się gwiazdki.
Po głębokiej analizie udało mi się wysnuć błędną hipotezę, że ludzie ci udają pijanych, jednak teraz jestem bliżej założenia, że niezgrabny chód sugerował noszenie wysokich obcasów na wybiegu
Udawałam oczywiście, że bardzo mi się podoba to nagranie w ich wykonaniu, ale kurde... nie. Nawet nie rozumiałam o co w tym chodzi i czy to ma być śmieszne.
Nie wiem co jest nie tak, chciałabym się bawić tak jak oni, ale jak próbuję to wychodzi mi tak na siłę ( _) #przemyslenia #tiktok #boomer #zalesie #przemysleniazdupy
mitochondrion - W wieku 19 lat jestem największym boomerem wśród swoich znajomych. 
W...

źródło: comment_1593862197LqSTazTw7tVBGNAFRBwnkT.jpg

Pobierz
  • 26
@mitochondrion: mam tak samo, ale w wieku 22 lat, a w mojej paczce są osoby starsze ode mnie. Nagrywanie tiktoków, oglądanie jakichś youtuberów o których nigdy nie słyszałem, jaranie się jakimiś instagramerami o których nigdy nie słyszałem () ogólnie to spoko ludzie, ale czasami mnie dobijają swoją dziecinnością, albo może to ja ich dobijam swoim boomerstwem. Trzymaj się tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mitochondrion: Na tik toka akurat nia patrz, tam akurat jest rakowisko jak #!$%@? a jak koleżanki z niego korzystają, radzę zerwać znajomość im wcześniej tym lepiej. Nie widziałem nigdy bardziej #!$%@? aplikacji od tego. Tam co sam zobaczyłem, to dotąd nie mam pojęcia jak coś takiego może być oglądane i o #!$%@? tu chodzi. Np. raz widziałem jak jakaś laska dwa razy machnęła palcami przez 2 sekundy, nic to nie znaczyło
Tym razem moje koleżanki nagrały jakiegoś tiktoka, ktorego pozwolę sobie streścić

Część 1:Ludzie idą chwiejąc się Cz.2:Ludzie idą prosto, wokół nich mienią się gwiazdki. Po głębokiej analizie udało mi się wysnuć błędną hipotezę, że ludzie ci udają pijanych, jednak teraz jestem bliżej założenia, że niezgrabny chód sugerował noszenie wysokich obcasów na wybiegu


Mnie od samego przeczytania tego wziął cringe także nie wiem czym się martwisz xD
@mitochondrion: ale ten tiktok nie miał być śmieszny. To po prostu trend, najpierw idziesz na maxa niezdarnie po to żeby uwydatnić kontrast pomiędzy kolejnym momentem kiedy idziesz jak na fashion weeku. Bardziej chodzi w tym o to żeby po prostu ładnie wyglądać i pochwalić się swoim chodem. Możliwe że koleżanki nagrały to dla beki i może wtedy miało być śmiesznie ale to musiałavym zobaczyć co nagrały. Jak chcesz ogarnąć o co